Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy wchodzę na tvn24, wyborczą, rzeczpospolitą, the economist i przeglądam se te strony od lat i co?

I #!$%@? gówno XD. Nic ciekawego się nie dzieje, można przeczytać różne informacje ze świata, artykuły, opinie i reportaże różnych dziennikarzy, no normalna sprawa.

A potem wchodzę na główną wykopu, gazetę polska, tysol czy inna PRAWICOWE źródło i co widzę? Murzyny, lbgt, woke, murzyny, woke, propaganda lbgt aaaaaeaeaeaeaeaaaaaa #!$%@?.

Przecież największym promotorem tego słynnego woke czy lbgt jest psychoprawica. Dosłownie można by zrobić czelendz i sprawdzić czy istnieje jakis temat, do którego psychoprawica nie #!$%@?ła przynajmniej wtracenia o lbg i woke XD. Zamiast złych Żydów, mam straszenie tęczowymi flagami i lbgt XD na wręcz przemysłową skalę. A wielce oświeceni łykają bez jakiekolwiek refleksji, do której chyba już większość nie jest zdolna.

Tl;dr: polska prawica ma sprane łby i żyje w obleżonej twierdzy.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #4konserwy
  • 56
@Towarzysz_Moskvin: widzisz problem z twoim rozumiem ostrości łyżki jest taki, że skupiłeś się na fragmencie całej wypowiedzi ignorując kontekst całości i dodatkowo dalej brniesz w te urojenia. Bardzo mi przykro, że stan polskiej edukacji jest na tyle niski, że byle wykopek nie potrafi czytać.

Tak jak napisałem, proste zdania cie przerastają, a ty próbujesz "analizować" i "obalać" złożone wypowiedzi.

Przecież największym promotorem tego słynnego woke czy lbgt jest psychoprawica. Dosłownie można
@maximilianan:

widzisz problem z twoim rozumiem ostrości łyżki jest taki, że skupiłeś się na fragmencie całej wypowiedzi ignorując kontekst całości i dodatkowo dalej brniesz w te urojenia.

Tymczasem rzeczywistość post wyżej

Gdzie w dalszej części posta masz teze że "prawicowe media czesciej piszą o LGBT, woke itd" masz co najwyżej teze że pisza czesto przy wslazaniu akapit wyżej że po regularnym czytaniu takiego Economista w temacie woke masz “#!$%@? gówno XD.
@deziom: Teoria podkowy. Konflikt w Gazie ujawnił, że skrajne lewo i skrajne prawo to jest w sumie jedno i to samo, mając za cel wrzeszczeć o sobie i nawoływać całe spektrum sceny do walki z drugą stroną polaryzacji. Kto za to płaci, chyba nie muszę dodawać.

Człowiek odstawia to wszystko i nagle się okazuje że w rzeczywistości albo to nie istnieje albo ludzie mają na to #!$%@?.
@eeehhh: Przecież to jasne przy każdym polaryzują my temacie Im dalej od centrum tym więcej ujadania. Najbardziej przy tym bawią "oczytani" intelektualiści jak OP którzy jak się dobrze przyjrzysz nie mają pojęcia na co się powołują ¯\(ツ)/¯
@maximilianan: A ty doszedłeś że do faktu że w swojej wyliczance OP wymienił również felietony? A może udało ci się zauważyć robiąc notatki z dyskusji że jest również drugi link? Jak wskoczysz na wyższy poziom czytania ze zrozumieniem to może nawet dojdzie do ciebie jak debilne były twoje pierwotne argumenty, ba może nawet zauważysz że ustosunkowałem się do drugiej cześci wypowiedzi OPa. W sumie to nawet rozumiem ten odwrót i przekierowanie
@Towarzysz_Moskvin: czy ty tak na serio... OP postawił tezę, że to tacy jak ty piszą najwięcej o lgbt itp., ty znalazłeś jeden felieton z economista i ogłosiłeś wygraną mówiąc "ha, lewaki też piszo!". Dalej robisz jakieś niezgrabne fikołki ignorując wszystko co się do ciebie pisze i nazywasz to argumentami. No nie pogadamy kolego, skończ jakąś podstawówkę chociaż
@deziom: no ja nie wiem, wchodząc na the economist i inne wyborcze to można usłyszeć, że świat przestanie istnieć już za 10 lat w wyniku stopnienia lodowców. I tak co 10 lat.

Z drugiej strony to są publikacje, które nigdy by nie opublikowały artykułu w 1970 roku, że w ciągu naszego życia w dwóch największych miastach Anglii Anglicy będą mniejszością. Albo w 2001, ze za 20 lat na ulicach dużych europejskich
@Towarzysz_Moskvin: Nie wiem, nie wnikam już w to. Szkoda czasu. Mówię tylko o tym, co widać przez ostatnie 2 miesiące - że wykop jest zasrany karuzelami różnych farm i nastroje są tak zmienne i wyświechtane w obie skrajne strony, że przy tym co tu się dzieje to czasami nawet TVPiS i TVN są nudne, absolutnie neutralne i spokojne.

Człowiek wchodzi na internety a tu apokalipsa, psychoza, zagrożenie, wszywanie do walki, nienawiść,
@deziom: Mam wrażenie że kiedyś rzeczpospolita to na serio był polski the economist, ale coś się stało, że dużo straciła w oczach czytelników i nie jest tak opiniotwórcza jak kiedyś.