Wpis z mikrobloga

@bigos555: myślę że głównie chodzi o to, że to nie był w zamyśle prank, a sposób wizualizacji, próba zastosowania "prawa przyciągania" - oni tam wierzą, że jak będą sobie w wyobraźni odtwarzać jakieś sceny że np dostają wymarzoną pracę to w końcu ją dostaną. Jakubik poszedł o krok dalej i w tym celu wywalił prawie ćwierć miliona na swoją wizualizację - i to go pogrążylo. Plus do tego on serio myślał,
Plus do tego on serio myślał, że jak prawdziwa ellen to


@salanderek: Nie no może i myślał, było to naiwne i może to była wizualizacja. No ale dalej to jest wzruszenie ramion i myśl śmieszny jest w swoich fantazjach, albo nawet żałosny, whatever. Można zapomnieć o tym za dwie minuty. Dalej ciężko mi zrozumieć tak wielką aferę i wypowiedzi w tonie, jakby zrobił coś strasznego, obrzydliwego, karygodnego. Zbłaźnił się? Ok. Ale
@miekki_am: Miał ksywkę "Butlonos", ze względu na monstrualnej wielkości kichawę. To był swego czasu wielki autorytet nowych mediów w Polandzie. Tak wielki, że jakiś kretyn od marketingu politycznego sprowadził do niego przed wyborami, na wywiad, prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jak na tym wyszedł Komorowski - wiadomix.
@bigos555: też nie kumalem o co afera, ale teraz jak sobie przypominam, to on ten temat grzał przez jakiś czas. Robił posty na FB, że jest pierwszym Polakiem u Elen, wrzucał posty z planu itd. ludzie mu szczerze gratulowali, a później się okazało że typ zrobił z nich idiotów. Ludzie czekali na odcinek u Elen, a tu jakiś cyrk.
Więc tak naprawdę to chyba jego fani go zezłomowali, bo się poczuli
jego fani


@szahmatt: To w jakiś sposób rozumiem, że ktoś kto go śledził pomyślał, boże jaki #!$%@? numer, nie będę jełopa więcej oglądał. I tą część jeszcze czaję. Ale pamiętam, że wielu ludzi z zewnątrz opisywało to jakby zrobił coś obrzydliwego, niemoralnego, okropnego i tym podobne. Jeszcze to przepraszanie typiary. W jakim celu? Co ją miałoby to obchodzić? Dla mnie ta druga część była zawsze niezrozumiała. Nie była to dla mnie
@koniecswiatajestbliski: Ona nie zaliczyła żadnego końca kariery. Pisowcy turbopatrioci spod hasza "muremzapolskimundurem" zrobili wrzask na całą Polskę i Play rozwiązał z nią umowę reklamową. To wszystko. Gra w teatrach, w filmach, obsługuje eventy.