Wpis z mikrobloga

Jestem wielokrotnym świadkiem dziwnych świateł na niebie w Poznaniu oraz malutkiej wiosce położonej w województwie kujawsko-pomorskim. Od razu może wyeliminuje starlinki-jest to zupełnie inny rodzaj światełek lecący wzdłuż linii, chorobę psychiczna xd- nie tylko ja to widziałem, jakieś ćwiczenia wojskowe -czyt. artykuł czy inne światła z rzutników itp. -źrodło światła jest na niebie a nie na ziemi. Też to raczej nie jest jakaś technologia dostępna na aliexpress itp. bo na wiosce gdzie żyją same starsze osoby jest ich raptem kilkudziesięciu to kto by się tam bawił taką technologią, jak mówi klasyk "a komu to potrzebne". Może jest tu jakiś Mireczek/Mirabelka specjalista to wyjaśni to zjawisko? Albo chociaż spróbujmy to rozkminić. Sorry za jakość zdjęcia ale cięzko zwykłym fonem to chwycić jak pogoda jest nie sprzyjajaca. Lepsze zdj i filmik jest w ponizszych artykułach.
artykuł z Poznania
artykul z Głogowa

#ufo #ufonapowaznie #uap #kosmos #poznan #wielkopolska #kujawskopomorskie #polska
T-mass - Jestem wielokrotnym świadkiem dziwnych świateł na niebie w Poznaniu oraz mal...

źródło: uap1

Pobierz
  • 6
  • 2
W wiosce w której to widziałem nic sie nie dzieje, a najbliższe miasto jest 8km dalej. Widziałęm to też w nocy i nie było widać żadnych smug światła od źródła na ziemi jak w przypadku reflektorów by było. I tych swiateł było przynajmniej z 8 a to już gruba dyskoteka by musiała być a tam tylko pola i budynki gospodarcze¯\(ツ)/¯
@T-mass: czasem to mogą być światła samochodów, ja regularnie widzę takie na niebie, ale to dlatego, że niedaleko jest górka i jak niektóre auta jadą i jest korzystna pogoda (takie właśnie niskie gęste chmury) to widać jak pomykają po niebie odbite światła. Podobnie wyglądają więc źródła bym dopatrywał na ziemi.
nie było widać żadnych smug światła od źródła na ziemi


@T-mass: Smugi są wypadkową wilgotności powietrza i najczęściej są niewidoczne. Same światła po prostu wyświetlają się u podstawy chmur, przez co mogą być widoczne w odległości kilkunastu kilometrów od źródła, którym zwykle są.... dyskoteki. Temat uważam za zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)