Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja: Gram randoma z ruskami i jest jakiś Adrian. Nie gra jakoś #!$%@?, okazuje się że Polak i pyta czy chcę następnego cisnąć. No czemu nie. Mówi żebym poczekał bo ktoś dojdzie jeszcze zaraz. Zaprosił jakąś koleżankę która wzięła jeszcze swoją inną koleżankę.

Przy blokowaniu map zaczęła jęczeć bo wypadło że gramy na Vertigo, bluzga na czacie bo nie umie w Vertigo, jakby jej ułomności były winą wszystkich dookoła. Info żadne, 2 #!$%@? fragi na całą połowę, cały czas jęczenie że Vertigo, a w drugiej połowie jej koleżanka sobie idzie bo musi wyjść i gramy w 4, a praktycznie w 3.

#!$%@? spermiarze, przestańcie do #!$%@? boostować takie niedorobione #!$%@? - nie ma w tym żadnego celu. Wam i tak nie da powąchać pieroga, a niszczycie zabawę innym bo potem z takimi tępymi #!$%@? trzeba grać, które gówno umieją bo były boostowane przez spermochlipców takich jak wy.

#cs2 #counterstrike #spermiarzalert #spermochlip #p0lka
Varin - Taka sytuacja: Gram randoma z ruskami i jest jakiś Adrian. Nie gra jakoś #!$%...

źródło: comment_1588759454Gk0Y6gSbdx0WurhLtslVAc (2)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Varin: Kilka razy grając duo z różową (dla kontekstu- różowa w #!$%@? kumata i często zdarza się że carruje na pułapie 5-10k elo) trafialiśmy właśnie takie trójki, że dwóch chłopów i jedna płaczka. Ilość jadu bez powodu ze strony tych boostowanych #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie. Wystarczy, że w teamie pojawia sie inna kobieta i już lecą epitety bo boi sie utraty atencji swoich dupolizów. Po kilku takich sytuacjach sama powiedziała mi
  • Odpowiedz
@Varin: ogółem zdarzają się jakieś fajne dziewczyny, ale wydaje mi się, że to nie jest zależne od płci. Dziewczyn gra o wiele mniej,a już na pewno nie solo i stąd taki dysonans wychodzi. Ile razy w trakcie gry wychodzi z kogoś buractwo mimo że mecz wcześniej wydawał się no toxic.
  • Odpowiedz
  • 0
@quercy: Bardziej chodzi mi o to że ten koleś zaprosił mnie do grania, i jak byliśmy w lobby to prosił żebym poczekał na koleżankę. Na #!$%@? pakować innego człowieka w gre z taką koleżanką? Przecież chyba wie jaka jest, po #!$%@? rujnować innym grę, jeśli nie chodzi tu o spermiarstwo?

Przecież nie mówię nic o tym że wszystkie laski takie są w CS2, po prostu tu aspekt spermiarstwa jest bo z
  • Odpowiedz
  • 0
@quercy: No właśnie nie wziąłbym do gry z innymi ludźmi, tylko z randomami i napewno nie Premier/Competetive tylko jakiś Casual...
  • Odpowiedz