Wpis z mikrobloga

@Michas303: Na komunikatorze Discord poszukaj serwera TarkovPolska.pl, jest tam osobny kanał dla osób szukających osób do gry więc może tam kogoś znajdziesz. Ja od dawna gram tylko solo.
  • Odpowiedz
@Michas303: Zależy od stylu gry. Owszem w grupie gra się dużo łatwiej (chociażby kumple wyrzucą Twój sprzęt żeby wrócił przez ubezpieczenie), ale z mojego doświadczenia to w max 3 osoby, no chyba że masz samych już ogarniętych co nie robią chaosu na głosowym. Ja lubię grać solo głównie ze względu na to, że preferuje rajdy nocne i nikt nie zagłusza gadaniem kiedy nasł#!$%@?. No i jeszcze kwestia, że już nie mam
  • Odpowiedz
@Michas303: zrób recharge i ściągnij kasę i chyba, że chcesz się pożegnać z kontem za nic. Bany wlepiają na oślep, a support milczy. Za zapytanie czy mogę zmienić adres e-mail dostałem bana. Poprosili o dowód, iż konto jest moje. Po przedstawieniu dowodów poszedł ban. Teraz sprawdź sobie tematy od ludzi którzy utracili dostęp do starego maila (np. z powodu śmierci domeny). Takim odpisywali albo, że się nie da, albo że dowód
  • Odpowiedz