Wpis z mikrobloga

  • 15
@MintFork co ty pier... nawet wykopki wstawiały badania, z których wynikało, że z kilka razy tyle kobiet co facetów zostawało przy chorym partnerze.

Faceci za to emocjami nie kierują się w ogóle, ostoja spokoju zwłaszcza jak wysiadają na środku drogi z auta żeby przypier@#$ić drugiemu, bo śmiał za wolno jechać xd Już skończcie z tym, jesteście 10x bardziej moody i wybuchowi niż my.
  • Odpowiedz
@emilio-cosso: ekstremalny przypadek, #!$%@?ąc od tego po co on to jej pisze to trochę śmieszne trochę straszne jest że ten koleś ma 22 LATA

on realnie zakładam że nie miał wielu okazji na próbowanie, eksperymentowanie - jedyne co to poczytał ten internet, który mu zrył łeb

bo co innego jak realnie się coś doświadczyło, a potem się zrozumie że pewne kwestie są uniwersalne i powtarzalne a co innego jak zanim się
  • Odpowiedz
@WielkiNos: najsmutniejsze jest to że na pierwszej stronie oryginalnego reddita było jak byk "nie gadasz z kobietami o tym co tu jest napisane" i dodane że jak gadasz i przyjdziesz się żalić to leci ban.

Ale jak zawsze kiedy czegoś dotkną norniki to się to kończy takim gównem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie mogę się podnieść po tym co przeczytałem, 22-latek i wybrzydza, bo 23-letnia dziewczyna dla niego za stara xD jasny #!$%@? xD

i w sumie nie wiem czy bardziej #!$%@? mnie ten koleś, czy komentarze wychodków
  • Odpowiedz
@WielkiNos Po prostu najwyraźniej doszedł do podobnych wniosków co Leo DiCaprio.
Kobieta 18-24 -> fajna laska
Kobieta 25+ -> babcia
Tylko, że Leo ma majątek i sławę, więc ma lepszą siłę przebicia do realizowania redpilla w praktyce i ujścia z tym na sucho.
Tymczasem gość ze screena to typowy Mirek Kowalski, młody, może student? O ile nie bait, to zadziwiające, że w ogóle miał dziewczynę. Rozkochał ją prezentowaniem badań naukowych o hipergamii?
  • Odpowiedz
przeciez jak masz 30 lat to ona tez ma 30 lat, a 30 latki juz nikogo nie pociagaja, co najwyzej jakichs zwyroli z kompleksem matki


@arcxa: no dokładnie, dlatego młody rucha młode, starszy, rucha młode, stary rucha młode i dla wszystkich nie starcza. Przez to są różne wynaturzenia w stylu chłopców którzy podając się za kogoś inne zapraszają laski tylko po to żeby je wystawić. To niestety naturalny odpad - głupi
  • Odpowiedz
Jak mu z nią dobrze to na uj otwiera ryja?


@AlienFromWenus: Nigdy nie jest tak dobrze, lub nigdy wybiegając w przyszłość nie ma tak, że nie ma pytań, by milczeć.

I o czym to były rozmowy, oskarżające kobietę o niecne zamiary, oczerniające kobietę za bycie kobietą, czy raczej spokojna rozmowa gdzie zarówno kobiety jak mężczyźni byli i tymi poszkodowanymi postępowaniem płci przeciwnej jak i sprawcami czyjegoś cierpienia (innymi słowy byłeś bezstronny?)
  • Odpowiedz