Wpis z mikrobloga

#buschcraft Zapalniczka ładowana elektrycznie przez USB. 17 zł w niemieckim dyskoncie niespożywczym Tedi na Nieborowie w Tomaszowie Mazowieckim, łódzkie. Trochę gadżet ale coakwe jestem czy zapali po 2-3 godzinach na balkonie w minusowej temperaturze. Jeśli tak to jest szansa że odpali i w lesie. Nosibum ja w kieszeni gdzieś na piersi. Owi e to sobie jeszcze jakaś taśma by w przypadku upadu na beton nie rozsypało się.

Co sądzicie? Jakie są szanse? Komentarze o krzesowie może sobie odpuśćmy każdy kto interesuje się spaniem w lesie dowiedział się o krzesowie już pierwszego dnia gdy wpadł mu tkai pomysł do głowy. Podczas trudnych warunków wygodne i szybkie rozwiązania są bardzo ważne. Wrzucam to jaki — dla mnie — nowinkę, dostępna już w sklepach naziemnych. Tedi ma taką sobie jakość produktów, jednak to duża siedź z działem kontroli jakości jak każdy dystrybutor zamawiający dużo ilości i jaos tam mu zależy na reputacji.

#ogien #wedrowka #las #technologia
Poludnik20 - #buschcraft Zapalniczka ładowana elektrycznie przez USB. 17 zł w niemiec...

źródło: IMG_20231120_112414

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Poludnik20: fajne to, na dzialanie po kilku godzinach na mrozie bym jednak nie liczyl, ale noszona przy ciele chyba moze sie sprawdzic. Ma to gdzies podany czas.zazenia od pelnej baterii do rozladowania?
  • Odpowiedz
  • 1
Ważne żeby nie grzać jej "na pusto" bo się może zjarać. Przystawiasz kiepa i dopiero włączasz.


@DonRzoncy: tak. Ta spirala jest bardzo delikatna. Ale bardzo szybko się ładuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: UWAGA! AKTUALIZACJA. To jest śmieć. Nie kupujcie tej zapalniczki. Półtorej paczki cienkich papierosów nią odpaliłem starałem się jak najkrócej trzymać rozażorzoną i jak najdelikatniej przytykać a jednak spirala i tak się rozpadła. Odradzam zakupu. Ja swoją właśnie zwróciłem, pieniądze w Tedim oddane na miejscu mimo, że placiłem wcześniej kartą. Wziąłem za zwrócone 17 złotych trzy sakwy za 5 złotych w tym samym sklepie, no i dwa złote zostały. Sklep
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: w Tedim w Polsce 1 € = 5 zł. Wczoraj Amazon, bo znowu sobie coś wziąłem z Niemiec a nie była to kwota, którą warto by było wpłacić we wpłatomacie w euro, bo przewalutowanie to by było do 5 zł w tę czy w tę, no ale.z ciekawości sobie przeliczyłem i Amazon przewlautował mi zlotwki na euro po kursie... 4,2 zł = 1 zł. No w Tedim 1€ = 5
  • Odpowiedz
  • 0
nie była to kwota, którą warto by


@Poludnik20: każda zlotowka jest ważna, i nie ma „śmoeszhych pieniędzy”, jednak tu wg mnie najprostsza transakcja była najbardziej opłacalna. Gdybym płacił w euro, których fizycznie nie mam, na kolejnych etapach wymiany kosztowałoby mnie to więcej niż te pięć złotych.
  • Odpowiedz