Wpis z mikrobloga

@Strzelec_wyborowej: @77023 @Rondo3 wina PiSu to może daleko idący wniosek, ale wina demografii (która jest pośrednio konsekwencja sytuacji politycznej i życiowej w kraju) już jak najbardziej także szukanie powodów (zaznaczam: jednego z licznych powodów) w polityce nie wydaje mi się wcale takim szalonym pomysłem.
  • Odpowiedz
  • 12
@PoItergeist: dla niektórych winny jest PiS nawet jak mu pada na wakacjach. I tak będzie zawsze. Jak Tuska wybiorą na kolejną kadencję to i za 7 lat nadal będziemy słuchać, że coś tam to wina PiS i Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@Poltergeist: > tak, dokładnie to wszystko wina PiSu! Przez konserwatywny, katolibański rząd stałyśmy się bardziej rozwiązłe, roszczeniowe... ehrmm wymagające co do wyboru chada... partnera!!! Głosujcie na lewicę, a dzięki refundowanej aborcji do 11 tygodnia ciąży, egalitaryzmowi i równości staniemy się niehipergamicznymi, szanującymi się dziewicami z wartościami!
superTERKA - @Poltergeist: > tak, dokładnie to wszystko wina PiSu! Przez konserwatywn...

źródło: FjBNq5EX0AAaOUm

Pobierz
  • Odpowiedz
@superTERKA: feminizm to rozwiązanie- odrzucenie patriarchatu- oczywiście każda która tak mówi widzi się w zarządzie na stołku dyrektorskim w korpo, ale parytety w pracy fizycznej to inne kobiety przejmą. xD
  • Odpowiedz
@PoItergeist: Pewnie się stał januszem zakolakiem, ja po 5 latach mam zupełnie odmienne doświadczenie. Wizualnie niewiele się zmieniłem w przeciwieństwie do wielu znajomych którzy strasznie zdziadzieli po 30stce, trochę lepiej dzięki swojej dziewczynie zacząłem się ubierać i wrzuciłem bardziej 'instagramowe' fotki. Wcześniej miałem ze 150 matchy i żadna nie chciała dłużej gadać dziś mając 33 lat dostałem ponad 3.5k lajków ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@PoItergeist: Dla typków ~30 lvl rynek jest akurat najgorszy - znacznie młodsze dvpy mają ich już gdzieś a lekko młodsze i rówieśniczki wychodzą właśnie za mąż albo rodzą bachory i jeszcze nie zdążyły się porozwodzić. A z tego co jednak zostało wolne, to korzystają sobie tinderowe czady. Prędzej taki 45 lvl discman znajdzie sobie nastą dziurę do anala niż taki typ kogoś na poważny związek xD Redpillarze bredzą, że facet 30-35
  • Odpowiedz