Wpis z mikrobloga

Jak byście ustawili biurko (to czarne na obrazku), żeby było najbardziej komfortowo do pracy?

Pokój 7m^2, chce z niego zrobić domowe biuro. Ekspozycja okna: północny wschód. Biurko: podnoszone 140x80 (ale przymierzam się do 160x80). Prowadzę sporo spotkań online z włączoną kamerą, więc dobrze jakby tło za mną się do tego nadawało.

Moje założenia: (nieaktualne)


Wydaje mi się, że najlepiej je ustawić tak jak na załączonym obrazku, wtedy mam okno z boku, ścianę za plecami i z miejsca gdzie stoję widzę drzwi do pokoju. Jednak minusem jest to, że biurko stoi na środku pokoju, a wchodząc widać tył monitorów i całe okablowanie. Dodatkowo, w ten sposób nie ma za bardzo miejsca na kanapę, którą też chciałbym wcisnąć, aby czasem kogoś przenocować.

#architekturawnetrz #architektura #projektowaniewnetrz #wnetrza #interiordesign
Desmas - Jak byście ustawili biurko (to czarne na obrazku), żeby było najbardziej kom...

źródło: biuro_opcja1

Pobierz
  • 4
@Desmas: w prawym rogu u gory, w sensie na wprost i bokiem do drzwi.
Okno bedziesz mial po prawej za plecami, miejsca na kanape calkiem sporo zostanie a jak odpowiednio ustawisz kamerke to nie powinno byc widac kanapy w tle.
Nad kanapa dasz jakis fajny obraz i bedzie elegancko to wygladac z perspektywy rozmowcy.
Ewentualnie kanape na wprost okna tylko wtedy bedzie bok blisko drzwi a moim zdaniem to niewygodne.
Moje założenia:

- nie stać tyłem do drzwi

- nie stać tyłem do okna,


@Desmas: Z takimi zalozeniami to pole manewru masz praktycznie zerowe :) I pozostaje Ci tak jak wymysliles

jeszcze mozesz miec bokiem do drzwi (czyli tylem do lewej sciany)

Ja bym chyba raczej poszedl w ta strone (picrel) i sofa pod lewa sciana. Wtedy okno masz z lewej (zakladajac ze jestes praworeczny to se swiatla nie zaslaniasz), za
gorzki99 - >Moje założenia:
- nie stać tyłem do drzwi
- nie stać tyłem do okna,

@Des...

źródło: Screenshot_1619

Pobierz