Wpis z mikrobloga

#epapierosy #inawera #flavorika

Od dawna szukałem tytoniowych aromatów do e-papierowsów i w końcu postanowiłem dokonać zakupu przez Internet. Kupiłem trzy aromaty, Arabic, Pyramid i R-4 od Flavorika.com, czyli bardzo dobrze znany brand, Inavera. Dzisiaj odebrałem przesyłkę od naszego fantastycznego listonosza Poczty Polskiej. Zakupiłem przy okazji szklane buteleczki i w nich przygotowałem po 30 ml płynu.

Pozostaje czekać. Inawera znana jest z dość długiego czasu przegryzania się i bardzo dużo ludzi zaleca czekać minimum 10 dni.

Pierwsze wrażenia są pozytywne. Aromaty w zapachu nie przypominają powszechnie dostępnych praktycznie wszędzie, produktów innych brandów. Nie są to typowe USA Mix, Camel, Marlboro, a Inawera należy nadal do tych lepszych producentów. Po zapachu nie ma jednak co oceniać, ponieważ woń i smak po przygotowaniu prawie zawsze są inne.

Na tę chwilę przygotowałem roztwory około 2.5%. Po kilku dniach przetestuję i ocenię o ile zwiększyć ilość aromatu. Kiedy płyn będzie gotowy, dam znać i opiszę swoje wrażenia.

Teraz pytanie do Was. Czy lubicie tytoniowe aromaty? A może macie ochotę spróbować? A może próbowaliście i Was odrzuciło? Podzielcie się swoimi wrażeniami, ulubionymi aromatami, a także swoimi wątpliwościami i antypatiami. Ja np. przez długi czas nie mogłem znaleźć dobrych aromatów i wapowałem owocówki.
  • 2
@psiversum: Jeszcze nie próbowałem liquidu o smaku tytoniu, który by mi smakował, ale ogólnie bardzo mało takich próbowałem. Chociaż tytoniowy smak liquidów do e-papierosów z 2009 r. (wtedy to była trafna nazwa, bo wygląd naprawdę przypominał analogi) jest dla mnie bardzo nostalgiczny. Ale już nie pamiętam nazwy tego liquidu.

Na tę chwilę vapuje głównie orzeźwiające owocówki. Próbowałem zrobić parę deserów, ale przy większości smak był repulsywny. Ale 2 wynalazki ze składnikami
  • 1
@L7please: Na tę chwilę mogę stwierdzić, że R-4 i Pyramid są spoko. Zrobiłem za lekkie i dolałem aromatu. Nie smakują źle. Nie przypominają tych standardowych aromatów i liquidów z większości sklepów. Do tego piszą na forach, że są jeszcze lepsze po kilku dniach. Po dolewce R-4 będzie w stężeniu około 5%, a zalecają 1-3%. Moim zdaniem za mało.

Nie sprawdzałem jeszcze Arabic, bo pachnie mi typowym tytoniem. Ale będę testował. Typowy