Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz opłaca się tankować? Wcześniej tankowałem po 20-50 zł na różnych stacjach, teraz mam trochę większą wypłątę i stwierdzam że będe tankował do pełna z co za tym idzie pomyślałem, czy nie opłace się zbierać punktów, tylko nie wiem na jakiej stacji? Co o tym sądzicie, coś jest fajnego za te punkty? Gdzie je zbierać?

#motoryzacja #samochody #orlen #paliwo #samochodyzusa
  • 19
  • Odpowiedz
@TukTukBoomBoom: punkty Ci nic nie dadzą jeśli nie jeździsz tirem
A tankujesz na stacji która masz po drodze i wtedy masz najtaniej, bo jechać kilka km żeby oszczędzić 7gr na litrze nie jest żadna oszczednoscia
  • Odpowiedz
punkty Ci nic nie dadzą jeśli nie jeździsz tirem


@andrewasos: No niekoniecznie. Nie jeżdżę, często tankuje różne auto i chociażby w apce orlenu mam cały czas kilkadziesiąt tysiecy punktów, a co jakiś czas biorę kawę czy hotdoga.
  • Odpowiedz
@piwakk: no właśnie. Ja nie uznaje 3kaw czy 5 hotdogow rocznie za coś co mnie utrzyma prze jednej sieci.
Robię 30-40kkm rocznie, kiedyś trzymałem się shella, później bp, a teraz już w dupie mam te karty, psu na budę to jest
  • Odpowiedz
@piwakk: O boże i tobie ktoś powierza samochód, buahaha xD

Rozbijasz sie po mieście i potrącasz pieszych, więc daj przynajmniej znać tym osobą jakiemu patolowi oddają auto xD
  • Odpowiedz
Wcześniej tankowałem po 20-50 zł na różnych stacjach, teraz mam trochę większą wypłątę i stwierdzam że będe tankował do pełna


@TukTukBoomBoom: a to zależy w co będziesz tankował, w butelki 2L po wodzie czy może zainwestowałeś w butelkę 5L. Pamiętaj o stosunku km do wydanej gotówki 1km = 1zł inaczej nie ma to sensu i śmierdzi biedą
  • Odpowiedz