Wpis z mikrobloga

#marihuana #420 #greenout #greenbomb #tester #konopieindyjskie #konopie
Nie jest to reklama ani nic, chciałem tylko podzielić się tylko ciekawostką, że ta rzecz pokazuje idealnie żeby nie #!$%@?ć o czymś czego się nie próbowało, nie wie itp. itd.
Widziałem w #!$%@? komentarzy na fb, ze dziala ze #!$%@? itp. do teraz rowniez widuje jeszcze wiecej komentarzy, od osob mysle (bo pewny byc nie moge) ze nie probujacych tego, a mowiacych ze to scam bo thc nie ma tyle, bo to bo tamto XD. zaryzykowalem kupiłem wypiłem, najpierw 20ml bo butelka ma 100, po godzinie nic no to wale cala i moze ta blad byl, bo ciastka wchodza nie raz do 2-3 godzin a wtedy nie iwedzialem o tym XD i ledwo wróciłem, dosłownie cała droge myslalem ze ktos do mnie gada w pks a to bylo radio, a ja porobiony patrze ze nikogo ciagle nie ma, wiec no XD mocna czopa przez 6 godzin, potem mniejsza ale lacznie bylo z 8-10 godzin #!$%@?.
Polecam jesli ktos sie zastanawia, ale nie walcie calej lepiej. Ja jaram sporo, a ostatnio to kompletnie więc nie wiem jak na terazniejsze tolerke, ale wtedy przy jaraniu conajmniej dwa razy w tygodniu bylo mocno xD
kestar - #marihuana #420 #greenout #greenbomb #tester #konopieindyjskie #konopie
Nie ...

źródło: obraz_2023-11-22_073744804

Pobierz
  • 13
  • 0
@kiszczak: Niestety, ale spróbować raz koneserom konopi itp. polecam, nawet za te 130 zł bo jeszcze sa inne slabsze tansze wersje i smakowe. Aczkolwiek jakby nie patrzec, masz w tej cenie ciekawa (przynajmniej w moim przypadku) #!$%@?, do tego dlugo bo caly dzien a przy mniejszych jaraczach niz ja to i moze nawet do nastepnego jak przy dobrej makumbie XD no i co najwazniejsze z tego wszystkiego, jest to #!$%@? legalne
  • 0
@kiszczak: No i tez nie do konca jednorazowa, sporo osob jaracych systematycznie mowi, ze 20-50ml robi juz wystarczajaco ich, @Momento83 dla mnie te 100 nawet za duzo bylo, ale wezme moze w tym tyg znowu 2 raz i i tak jebne pewnie XD
@kestar takie 420 całe na raz jak znalazl, a raz wypiłem tego na sen niby, sleep shot forte 320mg dwie butelczyny na raz to pomijając 10 godzin bomby i oglądaniu głupotek w necie to tak się wyspałem, że z 3 dni się dziwiłem, że można takim wyspanym być ( ͡~ ͜ʖ ͡°)