Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kobiety muszą non stop piertolić, narzekać i zwracać na siebie uwagę? Co one mają takiego, żeby zawsze szukać dziury w całym. Już nie mogę tego wytrzymać. Nie odzywam się z rodzicami i mam zepsute relacje, bo wygarnąłem mojej matce strasznie przykre rzeczy, bo nie mogłem wytrzymać, że non stop piertoliła, narzekała, zamęczała swoim gadaniem, szukaniem dziury w całym i wymyślaniem apokaliptycznych wizji. Ojciec zajął jej strone i od tamtej pory naszych relacji nigdy nie udało się naprawić.

Matka mojej dziewczyny tak samo gada, gada jak najęta, byle gadać, ja już po 10 minutach nie mogę wytrzymać tego piertolenia, nawet jej mąż powiedział już, że nie może tego ględzenia słuchać.

I oczywiście wieczne narzekanie, że są załamane, że są nieszczęśliwe, chociaż mają wszystko, wyszukiwanie zmartwień i problemów na siłę. Ktoś mi w końcu naukowo i logicznie wytłumaczyć dlaczego kobiety muszą tak piertolic.

Nie raz byłem w życiu już na skraju, żeby jakiejś lasce zajepać, ale miałbym przerąbane, bo teraz facet nic nie może. W robocie też przez kobiety i ich wieczne narzekanie i szukanie dziury w całym miałem przewalone. To jest straszne, czemu nie ma już czasów, gdy można było raz a porządnie walnąć taką katarynkę w czerep i nastała bloga cisza?

Jeśli mi tego nie wytłumaczycie to wkrótce wyląduję w psychiatryku, albo z zawałem na oiomie.

#kobiety #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #redpill #blackpill #psychologia #zwiazki
  • 17
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kobiety muszą non stop piertolić, narzekać i zwracać na siebie uwagę?


@Ynfluencer: Mocne slowa jak na kogos kto na wykopie ciagle narzeka i pluje zolcia :D Prawie kazdy twoj wpis to wylewka szamba z twojej glowy
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: tak objawia się emocjonalne podejście do życia. Dramat, dramat, pierdlenie, dramat, płacz, krzyk, łzy, chlipanie, pierdlenia, dlamat,

Logiczne podejście do życia:... durny ten brazylijski serial. O której jest mecz?
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: ja tam swojej powiedziałem że ma mi nie narzekać bo to psuje moją pozytywna aurę i się dostosowała. Czasami coś zacznie pitolić to jej tylko przypominam że nie chce tego słuchać i przestaje.
  • Odpowiedz
Ktoś mi w końcu naukowo i logicznie wytłumaczyć dlaczego kobiety muszą tak piertolic.


@Ynfluencer: a kto mi wytłumaczy dlaczego niebiescy się tak zachowują? Jojczą, nic im nie pasuje, wiecznie szukanie problemów na każde rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Musisz się nauczyć *zmieniać płytę* i umiejętnie sprowadzić rozmówce na inny tor.
Czasem wystarczy wyjrzeć za okno i zacząć mówić o tym co się tam dzieje, na innych działa ignorowanie i patrzenie w telefon/tv a po chwili odbijasz : mówiłaś coś?
Dziewczynę złap za suta, jej matce skrytykuj urodę albo spytaj co tu tak śmierdzi, często działa :]
Jak matka zaczyna rozmowę i na start wyrzuca z siebie jakieś *złe
  • Odpowiedz
@Ynfluencer bo to wampiry emocjonalne, to nie ma nic wspólnego z ezoterycznym pitoleniem, a jest po prostu obarczaniem innych swoimi problemami. Negatywnie nastawia do życia, "wysysa" energię, bo co tu robić jak wszystko źle. Jedna rada - ograniczyć kontakt albo jasno powiedzieć żeby przestali pieprzyć.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: A może szczerze pogadaj z dziewczyną co ją na prawdę martwi. Wydaje mi się, że po kilku takich rozmowach jej potrzeba bycia zauważoną - potrzeba by jej problemy zostały zauważone - zostanie zaspokojona i przestanie o nich gadać. Nie musisz tych problemów rozwiązywać, tylko dopytaj o nie, wysłuchaj. A potem wyciągnij wniosek, że to nie jest warte psucia jej pięknego życia i niech o nich zapomni i już więcej nie
  • Odpowiedz
@official_mirabelka_account: Moja dziewczyna akurat tak nie nawija i mi się to podoba, ale mam problem z innymi kobietami, głównie ze swoją matką.

Rozmowa z nią to tylko wylew i wyrzygiwanie jej negatywnych emocji, strachów, leków i ciągle czepianie się. Prawda jest taka, że ma lajtowe życie, usłane różami, a szuka problemów z nudów i ciągle chce być w centrum uwagi. Rozkapryszony bachor w ciele 50 letniej kobiety, była najmłodszym dzieckiem i
  • Odpowiedz