Wpis z mikrobloga

@Zapaczony: ok. Mam na Binance połowę oszczędności i dobrze mi z tym. Jeszcze jutro dosyłam kolejny hajs na zakupy i będę trzymał tam jeszcze więcej. Wszystko na ich stakingu i codziennie 50PLN za frajer.
  • 1
@radzia666: każdy dorosły człowiek podejmuje swoje własne decyzje, za które jest odpowiedzialny. Jak ktoś ogólnie nie ma problemu z trzymaniem środków na jakiejkolwiek giełdzie krypto, to niech sobie trzyma. Natomiast dla mnie giełdy służą do zakupów, a środki przechowuję na portfelach, ponieważ zależy mi na bezpieczeństwie i właśnie do tego one służą. Trzymam się zasady, aby nie trzymać środków na giełdach, bo już niejednokrotnie sytuacja pokazała, aby tego po prostu nie
@Zapaczony: nie rób sobie problemu na wszelki wypadek, zamień na btc i wypłać, ja #!$%@? ale problem co? boBNB spadło? #!$%@? to. Za chwile ktoś z UE będzie chciał zamknąć tą giełdę bo to #!$%@? największa pralnia pieniędzy i CZ ma za to zarzuty. Naiwne myślenie że nikt z tym nic nie zrobi. Zawijaj i potem odkupisz te BNB jak się coś wyjaśni.
@Zapaczony: wiesz co? Może nie słuchaj co ja gadam i dokup tego BNB na dołku. Każdy również czuje że wykaraskają się z tego nawet jak CZ by poszedł siedzieć bo ugodę można i w UE podpisać jak by się paliło.
@Zapaczony: a czy ja napisałem że lepiej trzymać krypto na giełdzie? Od tego jest hard wallet

Po prostu od lat czytam jak to binance upada i robi się to powoli już śmieszne( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na giełdzie trzymamy tylko jak chcemy grać na dźwigni bo wtedy nie ma wyboru...
@Zapaczony: przecież właśnie ta kara i odejście CZ jest częścią ugody między binance a rządem USA. Teraz z problemami zostają inne giełdy, min Kraken i tutaj szukałabym problemów. Ale jak już ktoś wyżej pisał binance upada po raz setny.