Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, jest tu jakiś fachura albo ktoś kto robił niedawno remont i mógłby mnie plus minus nakierować? Mam mieszkanie 75m2 do remontu i do zrobienia jest

-250m2 gładzi(razem z sufitami)
-250m2 ścian do pomalowania(tu jak drogo to sam pomaluje xD)
Ktoś mniej więcej wie ile majstry teraz biorą za m2 za wyżej wymienione prace?
Łazienkę i kibel będę zlecał do całościowego wykonania jak będę miał projekt architekta a panele położę sam ale z gładziami może mi się fajnie równo nie udać więc wolę fachowcowi oddać ale nie wiem na ile trzeba plus minus się szykować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#remonty #budownictwo #remontujzwykopem #slask
  • 11
  • Odpowiedz
@Boroborro: Połóż wałkiem i wygładź "nożem do gładzi" robi się prosto i przyjemnie na gotowej masie GTA. Zrobisz sam i to szybko. Na YT obejrzysz mniej więcej jak to się robi. Też się bałem ale poszło bardzo spoko. Polecam tylko kupić dobrą lampę LED żeby oświetlić ścianę. Przyda się tez do malowania.
  • Odpowiedz
@Boroborro: Sufity też sam podwieszałem w prawie całym domu oprócz antresoli. I nie wyszło to gorzej od fachowca co przyszedł tam robić właśnie tą antresolę i kłaść płytki w łazienkach
  • Odpowiedz
@Boroborro zapomniałeś o gruntowaniu.

Jeżeli chodzi o cenny to np u mnie jest to 30zl za m2 bez materiału. Gruntowanie 2zl za m2 malowanie na biało 15zl m2 a kolory 20zl m2

Gładzie 7500zł
Gruntowanie 500zł
Malowanie 3750zł (biało)

Łazienka ok 10.000zł robocizna w zależności od projektu i wymagań klienta.

Jeżeli chodzi o gładzie nie jest to takie proste jak ludzie piszą, jak masz zdolności manualne to sobie jako tako poradzisz ,
  • Odpowiedz