Wpis z mikrobloga

Śmiałem się z tej gry, zagrałem w zeszłym miesiącu i ja pierniczę, czysty fun. Zdecydowanie najprzyjemniejsze BR, nie ma aż tylu spoceńców. No i wsparcie tej gry, miazga, nowe bronie, mapy, eventy, pełno skórek z popkultury (Batmany FTW), mega.
#fortnite
  • 4
  • Odpowiedz
@GoroMajima: niestety to prawda co @SZESCIOPAK_HARNASIA pisze

Później nawet nie wiem co jest gorsze, gry bez rankeda czy gry z rankedem. W obu ludzie giga kampią i robią wszystko aby wygrać nie walcząc, a jak walczyć to wchodząc na 3 xD a na duo prawie wcale nie ma botów (czasem się solo boty zdarzą, ale jest ich mało i znikają szybko)
  • Odpowiedz
@GoroMajima: @SZESCIOPAK_HARNASIA @NewBlueSky a chłopu po 30 to wypada w to grać jeszcze czy będzie jak w przedszkolu? Kiedyś coś tam chwilę pograłem, ale skill już nie ten był i chęci do nauki skomplikowanej mechaniki też nie było i w budowaniu odstawałem, a teraz podobno jest bez budowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Norskee: tak, jest tryb bez budowania, ale jest super zależny od mety. Jeśli nie ma narzędzi (np coś co pozwala szybko się przemieszczać), które dają agresywny dojazd, który kończy się skill checkiem to jest klasyka czyli kampienie i zabijanie na trzeciego innych graczy, którzy już walczą.

Generalnie jak nie masz grupy osób to myślę, że i tak będzie nudno. Wiadomo, że na 2+ ludzie też kampią itd, ale jest jednak wyższa
  • Odpowiedz