Wpis z mikrobloga

Żyjemy w matrixie, ogólnie to możecie mi wierzyć lub nie, ale nigdy wcześniej nie słyszałem hasła "rura musi #!$%@?ć", wczoraj znajoma wysłała mi jakiś set i spytała co sadzę, włączyłem losowy moment w 2 godzinnym secie i tam na okrągło RURA RURA RURA MUSI #!$%@?Ć myślę sobie alengowno i zamknąłem przeglądarkę i wróciło mnie do okna gdzie miałem otwartego Instagrama i dokładnie w tym samym momencie jak zamknąłem to inna znajoma wrzuciła swoje foto z podpisem RURA MUSI #!$%@?Ć i to ma być niby przypadek? Ja w takie rzeczy nie wierzę, jeszcze jakby tego było mało to zaczęłi mi pod postami to pisać xD matrix się zaciął
Soothsayer - Żyjemy w matrixie, ogólnie to możecie mi wierzyć lub nie, ale nigdy wcze...

źródło: temp_file8283688554444153338

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Pamiętam do dziś jak coś sprawdzając na mapie zauważyłem że w kanadzie jest zatoka o nienaturalnie okrągłym kształcie, wyłaczyłem google maps i po odpaleniu mirko ukazał mi sie wpis wyjaśniający czemu ta zatoka yak wygląda Xd
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Ja miałem ostatnio identycznie, w głowie zaczęło mi grać "coconut song" którego nie słuchałem już bardzo długo. Przychodzę do domu, odpalam mirko a tam co? Ktoś podlinkował dokładnie ten sam filmik który w robocie mi grał. Jak to #!$%@? jest możliwe? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Soothsayer jestem przekonany, że jesteśmy w Matrixie. Tak na serio to pewnie nawet nie istniejesz, z resztą jak całe mirko. Nie wierzę w takie ilości zbiegów okoliczności jakie mnie czasami spotykają XD
  • Odpowiedz
@Soothsayer: przeciez #!$%@? non stop te filmiki z protectora uniejów krążą po necie nawet zagraniczni ludzie maja beke z tych piosenek i staly sie viralem w piwnicy mieszkasz czy co że cie to dziwi xd to tak jakbys sie dziwil ze typa zdjecie z 1z10 widzisz non stop
  • Odpowiedz