Wpis z mikrobloga

@koralgola powinni takie zdjęcia w podręcznikach szkolnych pokazywać, bo później wchodzi banda nastolatków na wykop bez nauczania o wychowaniu do życia w rodzinie i wychowania seksualnego i są zdziwieni i rujnuje im to światopogląd XD biedne dzieci.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka to mamy sobie wmawiać że każdy jest piękny? Są rzeczy piękne i niepiękne, jak np wypadniety odbyt, który jest naturalną sprawa,ale mało estetyczny. Prawda jest taka że poród niszczy ciało i wygląda gorzej niż wczesniej
  • Odpowiedz
@mocarny_knur nadinterpretujesz. Nie Jest to przypadkiem skrzywienie spowodowane przez wykop? Ja nie mówię, że to jest piękne i nie mówię, że tak należy przestrzegać ciało w połogu. Ale myślę, że warto by było, aby ludzie we wczesnych latach poznali na czym polega połóg, jak wyglada, aby po prostu później to nie szokowało, kiedy przez przypadek pierwszy raz zobaczą to w internecie, czy u swojej kobiety. Tak, pewnie zapytasz czy o otyłych i
  • Odpowiedz
@jabadabadupka chłopcy mają inne poczucie humoru, którego nie zrozumiesz. Stare chłopy lubią pojajcować o dupie maryni, a ty wymagasz powagi od gimnazjalistów.

Sam byłem otyły, teraz ćwiczę kulturystykę, mam rozstępy i skóra mi wisi na brzuchu mimo mięśni, moją skórę uważam za brzydka i do głowy by mi nie przyszło żeby specjalnie komuś ja pokazywać, bo wygląda to zwyczajnie nieestetycznie.
  • Odpowiedz