Wpis z mikrobloga

@panKrzysztofKrawczyk: ale nie gnieździsz się na 50mkw, chcesz 3 rowery? w domu zmieścisz, w klitce nie. Chcesz szafę rack 600x1000? w domu pestka, w bloku zapomnij. ( ͡° ʖ̯ ͡°) po za tym nikt ci nad głową nie skacze, nie #!$%@? schabowych w niedzielę o 9 rano. czy jak masz działkę skierowaną na las to w lato o 9 rano wychodzisz na taras z jajami na wierzchu
@mati1990: no no, fajnie, że wymieniłeś same plusy. Bo mieszkanie w domu to faktycznie same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam sprzedałem działkę z pozwoleniem na budowę domu 200m z garażem i tarasem 30m2 tego lata. W przyszłym tygodniu wprowadzam się do 60m2 w mieście. Nie obchodzi mnie odśnieżanie, remonty części wspólnych, koszenie itp itd. Wywalam w weekend jajka i się śmieję z innych tyrających wokół swojego
@panKrzysztofKrawczyk: a oni z ciebie :D
mieszkałem w domu przez 15 lat, tamto było życie. W bloku jest wegetacja. Sprawdź se co masz podciągnięte do mieszkania z klatki, czy światłowód czy miedź, bo dałem się wyruchać bez mydła. koszenie, odśnieżanie grabienie liści sama przyjemność w porównaniu z słuchaniem obcych ryków gówniaków czy pieprzących się sąsiadów o północy :(
@jmuhha przewalone, zacząłem od 250m2 w pierwszym domu, teraz mam 150 i już planuje 80m2 w perspektywie na za 10 lat jak się dzieciaki wyprowadzą. Chyba że masz w opór funduszy na konserwatora i sprzątaczkę. O utrzymaniu ogrodu nie wspomnę.