Wpis z mikrobloga

@murdoc: Marszałek ma magiczny przycisk, może wyłączyć takiego gagatka. Jedyne co chyba mogliby zrobić to tak jak kiedyś Lepper wlezc na mównicę grupa i ja blokować. Mozna uzyc straży Marszałkowskiej, ale ciężko powiedzieć czy ona chcialaby usunąć z mównicy ministrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co oni się tak pieprzą z ustalaniem dni zakazu zamiast go po prostu wyrzucić do kosza


@kepak: bo prezydent jest taki jaki jest i zawetuje im ustawę znoszącą zakaz handlu

A tak swoja droga, czemu to sie tak pozno zaczyna? Nie moga od 8?


@tomek0409: nie mogą bo o 10:00 jest posiedzenie Komisji ds Młodzieży która musi formalnie przyklepać nowego Rzecznika Praw Dziecka zanim sejm będzie mógł ją przegłosować w
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota mam nadzieje, ze jak najszybciej cofną ten zakaz handlu w niedziele. Bzdura straszna. To jest jedna z nielicznych rzeczy, którą po zmianie rządu odczuję.


@smutny_czlowiek: to co głosują teraz to tylko przeniesienie niedzieli handlowej z 24/12 na 10/12 (projekt rządowy i chyba prawie taki sam poselski)
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Ja tu widzę teatr dla żądnego krwi motłochu.

O wakacjach kredytowych nic nie będzie?
O ustawie wprowadzającą kwotę zmniejszającą w wysokości 60k tez nic?
Może o kredycie 0%?
To może chociaż o przedłużanie Vat 0% na 2024?
Albo o dofinansowaniach do energii na 2024?

Łykacie pięknie, pelikany, tak jak było mówione.
  • Odpowiedz
@Leniek: #!$%@?. Żadna praca nie hańbi, mnóstwo osób powyżej wieku studenckiego pracuje w tych obu branżach i to jest totalnie normalne. Chyba, że trollujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Żadna praca nie hańbi


@Eriksen: A gdzie tak napisałem? Po prostu jak jesteś dorosły to praca tego typu to mordęga, #!$%@? od cholery godzin w weekendy albo po nocach, to nie jest dobry tryb życia dla kogoś kto jest na etapie budowania rodziny
  • Odpowiedz
O wakacjach kredytowych nic nie będzie?

Pytanie do Morawieckiego na razie

O ustawie wprowadzającą kwotę zmniejszającą w wysokości 60k tez nic?

No nic, czekaja na zaprzysiezenie i kontrole stanu finansow panstwa. Zreszta, jeszcze nie rzadza

Może o kredycie 0%?

Tez mnie to dziwi, czekam na rzad Tuska to bede pytal

To może chociaż o przedłużanie Vat 0% na 2024?

Again, pytanie do pana Morawieckiego czemu w budzecie na 2024 tego nie zapisal
  • Odpowiedz