Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to niemiłosiernie ze w intercity mimo napisanego WIFI jest 80-90% szans ze #!$%@? działa

Albo może Mi jakiś mirek wytłumaczyć co zrobić żeby się z tym #!$%@? na iOS połączyć?

Przepraszam ja pan Polak za swoją roszczeniowość ze mam czelność i chec korzystać z internetu. Ja #!$%@?
#pkp #intercity
  • 7
@michalczysko Wifi działa, logowalem się nie raz (trzeba wejść na przeglądarkę i wyświetli się strona na której trzeba zgodzić się na warunki i włączyć wifi).

Ale wifi opiera się na sygnale operatora, więc jak ty nie masz sygnału to szansa że ma pociąg jest dość mała ( ͡º ͜ʖ͡º). Ale overall korzystałem ale nie było to stabilniejsze niż mój własny internet z telefonu.
@Kakaladze: to po #!$%@? pisać ze jest to wifi? Jest w miejscach tylko wtedy gdzie ja mam internet, w sumie w samolocie tez mogą pisać ze mają wifi bo podczas startowania i lądowania tez mi zasięg łapie
@Kakaladze: Nie zgodzę się z tezą, że jak ty nie masz sygnału to szansa że ma pociąg jest dość mała. Współczesne składy, zwłaszcza Pendolino działają jak klatka Faradaya i zatrzymują fale.Wifi w pociągu polega na zainstalowaniu anteny na zewnątrz wagonu i przekazaniu kablem sygnału do wewnątrz pociągu, omijając klatkę Faradaya.
@potrzebie W zasadzie tak ale w Polsce ze składów to kojarzę że realnie ten problem miało pendolino i dość mocno było to krytykowana. Ale jednak mimo wszystko +/- mi się zgadzało w zwykłym wagonowym składzie. Jak traciłem internet w telefonie to wifi też leżało.