Wpis z mikrobloga

#ufo #uap
Another day, another psyop.
Garry Nolan w świeżym wywiadzie u niejakiego Matta Forda uchylił rąbka tajemnicy odnośnie zapowiadanej wcześniej tego roku pracy naukowej jego znajomego odnośnie "shadow biosphere" uwiecznionym na filmie. Film miał przedstawiać coś co wyglądało na formę życia i inteligentnie reagowało na bodźce.
Wygląda na to, że na zapowiedziach się skończyło, bo temat utknął w martwym punkcie, a niedoszłym odkrywcą miał być... randomowy użytkownik Twittera, który wysłał Nolanowi zdjęcia i filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pytanie co znajdowało się na tych multimediach, Nolan ucina temat, że on wie ale nie powie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Tak więc, jak to zwykle na szumnych zapowiedziach się skończyło, a temat można dorzucić do kolekcji hype'owanych przez Nolana i innych jegomościów rewelacji.
Oprócz tego w podkaście troche o SOL Foundation oraz procesie Disclosure, który Nolan bagatelizuje, nawet w kontekście Disclosure Act, ponieważ według niego nie potrzeba żadnego Disclosure ze strony rządu USA, skoro "on już wie, że oni tu są i byli" i że to nic nie zmieni (parafrazując). Czy to naiwne podejście? Może, ale to nie ja opublikowałem 330 prac naukowch i to nie ja mam 50 zarejestrowanych patentów.
Zapowiadane jest też organizowanie zbiórek dla SOL Foundation... co trochę za bardzo zaczyna przypominać historię pewnej wesołej gromady pod wodzą podstarzałej gwiazdy pop-punka minionej dekady, posiadającej rzekomo pozaziemskie materiały, a znanej szerzej jako To The Stars Academy.
Another day, another psyop.

PS. Dla osób nieumiejących rozpoznać pisanego sarkazmu - bardzo szanuję Nolana za odwagę w temacie UFO i rzeczy jakie robi w tym środowisku, a komentarz jest w typowym dla mnie zgorzkniałym stylu miłośnika tematu zmęczonego wiecznie niezrealizowanymi zapowiedziami ujawnienia najwyższej prawdy. A SOL Foundation dobrze robi, pozdrawiam wszystkich chłopaków i niech się to trzyma.
rurarz - #ufo #uap 
Another day, another psyop.
Garry Nolan w świeżym wywiadzie u nie...
  • 2
@rurarz: No fajnie, ale te papiery o jego shadow biosphere miały wyjść już ponoć w marcu(?) tego roku. Nolan kolejny raz nie dowozi tego co sam obiecał. W ogóle męczące się staje to całe środowisko ufo-celebrytów i ironizowanie moim zdaniem jest nie na miejscu. Niedawno rzekomo wyciekły te plany disclosure Shumera rozciągnięte na 10 (czy nawet więcej) lat i gdybym był boomerem ufo-entuzjastą to szczerze powiedziawszy byłbym bardzo poirytowany, bo jest