Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: było go przypiąć do tego wózka jakimś pasem, to by nie wyleciał. Prezes ładny ciul, że nie chce tego zmodyfikować.
Wiem, że nie należy się śmiać z niepełnosprawnych, ale jak wylatywał, to tak trochę przez chwilę teatralnie, jak jakiś Neymar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 49
@DzonySiara xD jak ja jeździłam na wózku to zawsze kazałam mi zapinać pasy, bo miałam ograniczone zaufanie do rodziny jak mnie po schodach wieźli xD
a tak serio to mam nadzieję, że panu nic się nie stało ( ͡° ʖ̯ ͡°) a Janusz ze wstydu zamontuje dłuższy podjazd. Bo powinno mu być wstyd. Mam nadzieję, że jakaś lokalna gazeta to nagłośni. Gdzie to?
  • Odpowiedz
Akurat prezes miał rację, że powinno się wjeżdżać tyłem, tylko ci państwo rżnęli głupa, bo doskonale przecież o tym wiedzieli. Upadek też był celowy.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że powinien być podjazd z prawdziwego zdarzenia.
  • Odpowiedz
@DzonySiara uwlaczające, szkoda kolesia na wózku. A prezes to typowy prezes xD I oferma xD niech ktoś zrobi jakąś zbiórkę na majstrów, żeby wylali podjazd jak prezes nie ma. Szalunek, zbrojenie i wylanie betonu to nie są jakieś kosmiczne pieniądze. Ja chętnie wpłacę.
  • Odpowiedz