Wpis z mikrobloga

#upc upadło na cycki, Internet 300mbps i telewizja (nie wiem ile kanałów, podstawowy pakiet) i płace ok 65 zł a od przyszłego roku +20zł bo tak, bez zmiany na nic. Konsultant nachalny żeby już teraz brać szybko.

Znacie jakiegoś dobrego dostawcę na internet+tv do tych 65zł w Warszawie? Nie jestem wymagający, nawet stabilne 100mbps mnie zadowoli bo wychowywałem się na Internecie neostrady po 2mbps ( ͡º ͜ʖ͡º).

Albo ewentualnie zrobienie internetu i tv w dwóch lokalizacjach (mam mieszkanie które podnajmuje w Lublinie) żeby razem wyszło do max 130zł?

#upc #internet #warszawa
  • 4
Konsultant nachalny żeby już teraz brać szybko.


@Krzysu: Jak masz umowę na czas nieokreślony jeszcze w UPC to ja bym się wstrzymał, w zasadzie to tak właśnie zrobiłem bo #!$%@? nie oferta od nich. A teraz spojrzałem na stronie to nawet nie mam opcji ani koncentyrka, ani światłowodu tylko mobilny albo jakiś elastyczny xD
Znacie jakiegoś dobrego dostawcę na internet+tv do tych 65zł w Warszawie?


@Krzysu: Każdy jest najlepszy albo najgorszy w zależności kogo spytasz. UPC w jednym bloku może mieć podłączoną najnowocześniejszą infrastrukturę a w sąsiednim jakiś złom. Nawet dzielnica to zbyt szeroki obszar do zadawania takich pytań a co dopiero cała Warszawa, pytaj bezpośrednich sąsiadów na forum osiedla, oni jadą na tym samym wózku co ty.
@Krzysu: A nie masz w umowie tak, że przechodzi ona na czas nieokreślony na aktualnych warunkach? Mam coś takiego w orange światłowód. Własnie skonczyła mi się umowa na 24 miesiące i zamieniła się w bezterminową. Płacę tyle samo co dotychczas. Konsultanci którzy proponowali nowe umowy oferowali te same warunki ale za wyższą kwotę, to im podziękowałem z tego powodu.
@Krzysu: a z działem utrzymania klienta gadałeś? Bo jak kończy się umowa warto zadzwonić na infolinię i poprosić z tymże działem. Zazwyczaj udawało mi się ugrać lepszą ofertę, a jeśli nie, to zostawałem na starej, ona automatycznie przechodziła na czas nieokreślony więc luzik, zwłaszcza jeśli jesteś zadowolony z tego co masz.