Wpis z mikrobloga

jak byłem w UK czy NL to przy kasach zawsze stał pracownik który zajmował się TYLKO pomocą przy nich, akceptował alk, szlugi, rozwiązywał błędy etc.


@Kremufka2137: U mnie w Lidlu na porządku dziennym. W ogóle jak sobotę byłem na zakupach to taki właśnie pracownik patrzył po kasach na kwoty i zwracał uwagę każdemu (kto się kwalifikował), że należy się Milka 300g za złotówkę. Czujesz coś takiego w Biedrze? XD

Ja bardzo
@DrakkainenV: xdd i tak nic z tym nie zrobia bo to nie jest wina pracownikow tylko układu sklepu, zbyt małego zaplecza, bez rozbudowy sklepu tego nie zmienisz i to jest problem wszystkich biedronek w kraju wiec firma zdaje sobie z tego sprawe dlatego pisanie skarg do nich nie ma sensu.
@DrakkainenV: nieważne że nie ma gdzie paletami wjechać, ważne że centrum dystrybucji zadowolone ???? druga kwestia to grafik, u nas dziś na 2 zmianie jest 1 kasjerka, 1 pani na mięsnym, 1 zastępca kiero i koniec. Palety stoją jak stały.
@Deathblow: @DrakkainenV @kolegaBob @lukiboss Już wam wyjaśniam, bo tam pracuje, nomen omen nie jestem wydziaraną patologią z odsiadkami. Otóż Biedronka ma jedne z najniższych cen transportu towaru do swoich centr, gdzie największym dostawcom i producentom produktów opłaca się zawalać magazyny Biedronki, co przekłada się jeszcze na sklepy, gdzie są zarządzane zbyt duże zamówienia licząc na to, żę się sprzeda xD. Nie zdziwcie się jak najwięcej tego gówna to jakieś chipsy z
@radziuxd: w biedrze #!$%@? mnie jeszcze jedna rzecz: szukam produktu X, niech to będzie cokolwiek, powiedzmy ryż do sushi. Wiem, że prowadzą taki artykuł, wiem gdzie są makarony, kasze i ryże, jednakowoż nie widzę tego czego szukam. Pytam więc pracownika:
"- a sprawdzał pan na alei z ryżem?"
Udaje, że pytanie nie obraża mojej inteligencji i potakuje. Odpowiedz wtedy zawsze jest taka sama, nigdy nie słyszałem innej:
"Jeśli nie ma tam
To jest #!$%@? by design.
Magazyny są za małe i jak przyjeżdża dostawa tirem to kierownicy stają na uszach by go jakoś zmieścić na sklepie.
Ktoś sobie wymyślił, że większe magazyny są niepotrzebne.
Obrót jest tam tak duży, że te palety w ciągu dnia potrafią zniknąć. Na nowy dzień pojawiają się ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: