Wpis z mikrobloga

@Orowerbogatszy to nie ma różnicy bo z tego co pamiętam to i tak będzie losowanie. Chociaż w tym roku widzę że na pierwszych miejscach rzeczywiście są giganci więc może się zepna i wygrają. Na papierze powinni wygrać. Na singla bym to zagrał ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@meemphis11 nie rozumiem dlaczego, przecież nie wszystko jest pewne w tej grupie i dwie kolejki do końca. Rozumiem, że nie wyjdą całym składem, bo Napoli w weekend, ale a bank gram x2
  • Odpowiedz
@Ramboski: pierwszy mecz z Sociedad inter zremisował 1-1.nawet jak dzis inter przegra a Sociedad wygra to w ostatnim meczu przy jakimkolwiek zwyciestwie interu z Sociedad mają 1 msc.juz rozumisz czemu mogą mieć w dupie ten dzisiejszy mecz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ramboski mają pewny awans, następny mecz z Napoli. Nie będzie kilku z podstawowego, nie liczyłbym tu na inter. Zaraz wklejam kupon jakiś.
  • Odpowiedz
  • 1
@gacek2121 nie no widziałem, że gra rezerwami, ale tego kursu nie mogłem odpuścić. Nie no ziomuś co ty, ja zawsze gram za drobne, chyba, że gram z wygranej z poprzedniego kuponu. Swoją drogą siadł mi mecz United więc klinowalem ten Inter i postawiłem na bencife na drugim kuponie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@gacek2121 gram w zakłady od 15 lat, piłkę oglądam od 30, wiem co robię ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najlepsze, że mi oba weszły, bo na Bet365 mam early payout, czyli zakład wszedł jak drużyna wygrywa 2-0 i nie ważne co się dzieje potem. Benfica prowadziła 3-0, zakład został zaliczony za wygrany i potem Inter mi wygrał drugi zakład xd
  • Odpowiedz
  • 1
@gacek2121 no no, ten mecz galatasaray mega, PSV na 2-3. Real też przegrywał jak dobrze pamiętam i wszystko remisy prawie też. Mega ciekawa kolejka. Te jesienne mecze w LM to co roku mega sztos i kopalnia pieniędzy, te same schematy rok w rok haha
  • Odpowiedz