Wpis z mikrobloga

  • 963
@kudlatykocur w sumie to może być bot z przejętego konta, bo często takie posty mają łańcuch komentarzy "zachęcających" do jakichś szemranych stron.
  • Odpowiedz
  • 6
@WielkiNos idąc po darmowego laptopa ryzykujesz co najwyżej, że wyśmieje cie sprzedawca, tutaj młody gość zastanawia się czy nie zarazykować kasy której ma mało w internetowym kasynie, także jest spora różnica
  • Odpowiedz
Ja mam w domu 10 darmowych laptopów bo było w produkcji lekko porysowane i forma musiała oddać z 20k sztuk za darmo, ponkase z kasyna właśnie idę elo
  • Odpowiedz
  • 6
Na grupach typu spotted często widziałam takie posty. Jak zarobić pieniądze, jak schudnąć itp, a za jakiś czas właśnie zjeżdżały się boty ze scamerskimi linkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kudlatykocur: Wiesz bukmacherkę jeszcze bym zrozumiał, bo to jednak, coś dzieje się po za ich zasięgiem i różnie moze być
Gra w totalizatorze również, szanse znikome, ale jednak ktoś tam wygrywa
Natomiast stawiać pieniadze na coś takiego jak animacja, która kręci kółkiem i pokazuje ci czy wygrałeś czy nie, to chyba uposledzenie level 999
To równie dobrze, zadzwoń do mnie i zagramy w oczko, ja bedę mówił jaką kartę masz i
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: wiem, że dyskutuję z uzależnieniem i w ogóle, ale ruletki, automaty i tego typu rzeczy są kompletnie nudne, bo nie ma się żadnego wpływu na grę

grając w blackjacka też jest się skazanym na porażkę, ale jednak można się coś pobawić, stosować "strategię" itd., bukmacherka to samo, coś można pomyśleć, że dana drużyna w formie czy cokolwiek, no a automat? wciskasz guzik w kółko, super zabawa xD
  • Odpowiedz
@kudlatykocur to boty i wirus, w komentarzach pewnie jest spam linkow, klikniesz w niego i samo ci spami po grupach takimi komentarzami, moderuje duza grupe na fb i dziennie wywalam kilkanascie takich spam kont
  • Odpowiedz