Wpis z mikrobloga

Mam obecnie folda 4 ale chciałbym go już sprzedać póki zostało jeszcze kilka miesięcy gwarancji. Teraz mam dylemat pomiędzy iPhonem 15 pro max a zaczekaniem jeszcze tych niecałych 2 miesięcy i kupno s24 ultra. Z jednej strony znudził mnie już samsung i chciałbym coś nowego, a z drugiej to mam teraz zegarek Galaxy watch 5 i przy kupnie iPhona czeka mnie dodatkowy wydatek ponad 2k zł na watch 9, niby to nie problem no ale lepiej mieć te 2k niż ich nie mieć.
Więc mając taki dylemat co kupilibyście na moim miejscu?
#telefony #samsung #iphone #apple
  • 31
  • Odpowiedz
@Turtle1380: Mi też znudził się samsung. Rok temu kupiłem 14Pro i wiesz co? Teraz kupowałem S23, a iPhone jest na olx. Jak coś działa to nie kombinuj (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Turtle1380: Poszedłem w cały zestaw ipad+airpods+iphone+macbook. Wkurzające są szczegóły, takie jak mniej tekstu na ekranie, jak robisz zdjęcia w ruchu to masz inny format. Jeżeli zgrywasz zdjęcia na jakiegoś NASa, to jest to upierdliwe bo nie ma opcji eksportu zdjęć do jpg z zachowaniem czasu, lokalizacji, daty... Jest ciężki, multitasking działa gorzej. Powolne ładowanie, brak informacji o czasu do naładowania, inne gesty. MacBook zjadł mi nagle 250GB pamięci na dysku i
  • Odpowiedz
  • 0
@9866666 To mam dylemat teraz, z jednej strony macbooka nie mam zamiaru kupować i plików raczej też nie zgrywam bo wszystko co ważne trzymam w chmurze. Wolne ładowanie mi nie przeszkadza zbytnio już się przyzwyczaiłem w samsungu do tego bo, zresztą i tak zawsze w domu odkładam na ładowarkę indukcyjną, ważne tylko żeby wytrzymał od 6-15. A z tym zawieszaniem to ciekawe, a ponoć taki ios stabilny ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die jeśli tak to pozostaje brać tego iPhona, ewentualnie nie kombinować i nadal używać folda ale tu już kiepsko z baterią często muszę to 2 razy dziennie ładować no i ekran wewnętrzny strasznie zajechany. Dlatego chciałem odesłać do serwisu na wymianę foli, potem sprzedać i dać sobie spokój raz na zawsze ze składkami.
  • Odpowiedz
@Turtle1380: Mi by bardzo pasował Z flip, gdyby tylko miał lepszy aparat :/
Możesz spróbować z iphonem, ja już przestałem :D Jeśli chcesz mam IPhone 14 pro kupiony rok temu :D
  • Odpowiedz
@prostychuop no i dajesz mi na dowód tekst w którym stoi jak byk: Niemniej Qualcomm będzie mieć większościowy udział w nowej odsłonie smartfonów. W zestawieniu z ostatnim raportem sprzedażowym wniosek nasuwa się sam. Jedynie Samsung Galaxy S24 Ultra może liczyć na Snapdragona 8 Gen 3 (dla Galaxy) we wszystkich rynkach

Do póki mi nie dasz informacji prosto od Samsunga że s24 ultra dostanie snapa to nie uwierzę w to.
  • Odpowiedz