Wpis z mikrobloga

Nasłuchałem się pozytywnych opinii o zleceniu projektu wnętrza architektowi i dostałem pierwszą ofertę.
Szukam też ofert z nadzorem aby ktoś przyjechał parę razy i przypilnował ekipę.

Zastanawiam się czy warto. Dla 150m2 mam cenę 738pln brutto za metr czyli 110k całość, z nadzorem x2 to daje 220k.
Musiałbym wziąć większy kredyt :/
Co myślicie?

#projektowaniewnetrz #architekturawnetrz #remontujzwykopem #projektowanie #nieruchomosci
e.....p - Nasłuchałem się pozytywnych opinii o zleceniu projektu wnętrza architektowi...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-30 202759

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
przykładowe aranżacje które mi się podobają, następnie za pomocą AI wygenerowałem kilkanaście koncepcji,


@Atryu: miałeś kilkanaście jpg z wizualizacją pokojów, załadowałeś do jakiegoś narzędzia AI i wypluło ci ileś tam różnych wersji w jpg?

Z czego korzystałeś?
  • Odpowiedz
@elvp: chyba się komuś o jedno zero przesunęło, wrzuć zapytanie na oferię z detalami i rzutem mieszkania dostaniesz dużo ofert. Przejrzyj projekty, na stronach projektantów, którzy się zgłoszą i uderzaj do tego co Ci najbardziej pasuje. Projektanci zazwyczaj robią wszystko na jedno kopyto i nie radzą sobie jak klient za bardzo odstaje od ich standardu, więc lepiej od razu wziąć takiego, którego styl pasuje.
Ja płaciłem jakoś 15k z nadzorem za
  • Odpowiedz