Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazpisu

4/14 - Morawiecki i PiS rządzi już czwarty dzień a ŻADNA obietnica wyborcza nie została spełniona. Otwieram tag #rozliczeniepis na którym codziennie będę pisał czy PiS spełnia obietnice wyborcze.

Mało tego - robią dokładnie odwrotnie, niż obiecywali. Miało być rozliczenie z wpływów rosyjskich - nie ma, skład komisji odwołany. Miała być troska o wartości katolickie - nie ma, za to in vitro będzie finansowane ze skarbu państwa.

Brak większości sejmowej nie może być usprawiedliwieniem dla niezrealizowania obietnic Morawieckiego. #polityka
illmatic - #sejm #bekazpisu 

4/14 - Morawiecki i PiS rządzi już czwarty dzień a ŻADN...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@illmatic: idiotyczny komentarz. Skoro nie ma więksszośći a do władzy wróciły szmabo morlane , menele ,sćiek z czajki i czerwone skursyyny, to jak ma to zrealizować ???
  • Odpowiedz
@Juzef_Pilsucki: ale i tak patrząc pod kątem wystawy japońskiego jedzenia dlaczego przez wiele lat aż do roku 2020, nie cieszyła się ona zaintersowaniem, i tylko garstka ludzi przychodziła, a od 2021 notuje się tłumy przekraczające możliwośći i co roku jest ona przenoszona do hali targowej. Bilet jest ciagle drogi kosztuje aż 50zł, to nie jest mało przecież!!!! O co chodzi??? Skad Polacy mają kasę na takie głupoty????? Wytłumaczenie mi to??? Druga
  • Odpowiedz
4/14


@illmatic: To już prawie 25% kadencji. Dlaczego media nie oceniają dokonań Morawieckiego tak jak to się zwykle robiło po 100 dniach rządów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sols: Hołownia jest bardziej katolicki niż cały PIS razem wzięty więc możesz już odetchnąć z ulgą:

Kościół dla średnio zaawansowanych (Świat Książki, 2004, ISBN 83-7391-690-3).
Tabletki z krzyżykiem (Znak, 2007, ISBN 978-83-240-0835-3).
Ludzie na walizkach (Znak, 2008, ISBN 978-83-240-1047-9).
Monopol na zbawienie (Znak, 2009, ISBN 978-83-240-1290-9).
Bóg. Życie i twórczość (Znak, 2010, ISBN 978-83-240-1496-5).
Ludzie na walizkach. Nowe historie (Znak, 2011, ISBN 978-83-240-1512-2).
Bóg, kasa i rock’n’roll (wspólnie z Marcinem Prokopem,
  • Odpowiedz
@illmatic: PiS nic nie potrafi zrobić i tylko się #!$%@?? Nowe nie znałem, boże jak ja się nie mogę doczekać 11 grudnia i występu tego kasztana Morawieckiego, ból dupu pisowców będzie słychać na całym Podkarpaciu.
  • Odpowiedz
@arinkao: jego książki nie mają się nijak eo czynów, jest potężnym obłudnikiem i tak naprawdę zachowuję się jak protestant. Do tego obiecał mi osobiście w roku 2015 w październiku, że zajmie się jego fundacja kopaniem studnii w Gabonie nie zrobił nic pokraka w tej sprawie!!!!
  • Odpowiedz