Wpis z mikrobloga

  • 1
@Gruboklates już po 950k stoi, jak dla mnie jego cena ustabilizuje się na poziomie jakichś 500k-600k.

Choć kartę dopakowali w statystykach nieźle. Na Twoim miejscu grałbym nim na śo.
  • Odpowiedz
  • 0
@koters: Roni paczka 83×10 co do dziś jestem w szoku, Xavi to samo, Aspasa zrobiłem, Lewy kupiony, Best spadł z paczki na początku gry ale nie pamiętam jaka to była paczka, Pedri z piłka +78 xd Araujo to dzisiaj to co dali paczkę darmową, Koeman i Vidic to ta paczka z ikoną zrobiłem, a Grimaldo że zwykłej paczki xd
  • Odpowiedz
@Gruboklates best ma śpo alternatywna, daj sobie taktykę gdzie jest 2x śp, spo, skrzydłowi i napastnik to upchniesz i Besta i salaha a podczas meczu krzyżakiem na padzie zmień sobie na swoją taktyke jaka grasz (ustaw ja sobie na defensywny np.), wrzuć salaha za aspasa za Lewego kup sobie np Jesusa Thunder np., a za xaviego jakiś joelinton za grosze byłby o niebo lepszy, no i miałbyś jakiegoś przecinaka w składzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bielawski: jak będę miał czas grać to spróbuję twoich rad. Może będzie to żarło. Nie głupi pomysł. Co jak co ale Roni to jest prze kocur. Trochę będzie mi szkoda Aspasa bo jest przekotem w tej wersji. Co finezja sprzed pola karnego to Ci mówię. Majstersztyk. Chyba lepiej jak Roni w tym Aspekcie.
  • Odpowiedz