Wpis z mikrobloga

Szantaż i zastraszanie to jedyne metody jakimi posługuje się lewica w walce z osobami o odmiennych poglądach.


@dom_perignon: Przecież w tej sprawie nie chodzi o to, że ktoś ma "inne poglądy", a o to, że Sakowski od wielu już miesięcy publicznie szerzy nienawiść do osób transpłciowych, świadomie kłamie na temat badań naukowych związanych z transpłciowością i wypisuje głupoty w temacie na Twitterze.

+Już dawno odszedł od jakiejkolwiek debaty naukowej, a odszedł
@dom_perignon: No i najważniejsze jest to, że Sakowski celowo robi z siebie ofiarę potężnego woke. Mógłby nie pisać głupot pokroju Putina wspierającego zmiany płci na Zachodzie xdddd. Zresztą samo to, że stał się bohaterem osób, które nienawidzą LGBT jest już całkiem jasnym znakiem, że coś złego się z nim stało.
Jeszcze kilka lat temu taki nagłówek dotyczyłby sprawy mającej miejsce w USA lub Europy Zachodniej.


@dom_perignon: zobacz sobie, co wyprawia amerykański ambasador Brzeziński w naszym kraju; wspiera każdy marsz lgbt i każdy antykatolicki ruch, atakując tym samym fundamenty naszego społeczeństwa
Dlaczego inni ambasadorowie nie biorą z niego przykładu? Nie kojarzę takich ruchów ze strony jego chińskiego, białoruskiego czy rosyjskiego odpowiednika a przecież są to kraje nam wrogie? a tu patrz, taki
@dom_perignon tylko że Pan ze zdjęcia to odleciał, i to dość mocno w ostatnim czasie. I pisanie tego, co mi akurat pasuje (a pasuje mu prawie zawsze jakieś niedopowiedzenie, przeinaczenie, kłamstwo, manipulacja itd). Mało tego, on już nie dopuszcza do siebie pytań o rzeczy, jakie robi i mówi. Daleko mi do bycia ideałem i sam tak się zachowuje czasem, ale ja jestem tylko zwykłym zjadaczem chleba, a nie jakimś guru nauki. Rozumiem,
@dom_perignon: bardzo dobrze że takich szaleńców się nie dopuszcza. Debatować to koga między sobą specjaliści a nie takie szkodniki. Co, może jeszcze losowego Mietka zagarniętego z ulicy mają dopuszczać do debat?