Wpis z mikrobloga

Pisowcy be like:

.> miej przez 8 lat pod swoim butem absolutnie każdy urząd państwowy, pozwalający osądzić i zamknąć każdą nieprzychylną Ci osobę. Mimo to nie osądź nikogo, a zamiast tego stosuj bandyckie i totalitarne metody zastraszania, podsłuchów, nękania itd. swoich politycznych oponentów - I sleep
.> nowy Marszałek robi vloga z uszczypliwą uwagą w kierunku jawnie partyjnego prezydenta paraliżującego działanie Państwa - real shit, chlip chlip, ale mógłby sie powstrzymać, to nie przystoi

Ja wiem, od kogo wy są xD

#sejm #polityka
  • 24
@Mowi nienawidzę PiSu ,prezydenta nie lubię ,będę jednak bronił swojego zdania ,że takie uwagi względem prezydenta mógłby sobie darować. Chce pokazać wyższość ,to można to robić w inny sposób. Szanuję jednak za fajny film z pokazaniem kuluarów i zmianę podejścia. A Matecki i jego trollkinta tutaj to faktycznie jest meczące.


@CzarnyOwiec: prezydent? Ten debil nie jest godny stosowania wobec niego tytułu prezydenta.
@RandyBobandy: nic mnie tak nie #!$%@? jak gadanie, że ktoś zasługuje na szacunek ze względu na coś, jak np "szanuj osoby starsze". Za co mam je szanować? Człowiek to człowiek, szanuje ludzi na podstawie ich zachowań a nie bo jest starym pierdem.