Wpis z mikrobloga

Pisowcy be like:

.> miej przez 8 lat pod swoim butem absolutnie każdy urząd państwowy, pozwalający osądzić i zamknąć każdą nieprzychylną Ci osobę. Mimo to nie osądź nikogo, a zamiast tego stosuj bandyckie i totalitarne metody zastraszania, podsłuchów, nękania itd. swoich politycznych oponentów - I sleep
.> nowy Marszałek robi vloga z uszczypliwą uwagą w kierunku jawnie partyjnego prezydenta paraliżującego działanie Państwa - real shit, chlip chlip, ale mógłby sie powstrzymać, to nie przystoi

Ja wiem, od kogo wy są xD

#sejm #polityka
  • 24
@CzarnyOwiec prawie 20 lat temu, w pewnej grze, padło pewne zdanie - "respect needs to be earned. Just like Money". I to jest najprawdziwsza prawda. A jeśli masz pasztetowy przez 8 już lat miał legislatywe i prawo w poważaniu, no to sorki, ale nie będzie przeze mnie wysoko oceniany ani traktowany z szacunkiem. Wyciągnęli gościa z kapelusza, pomiatają nim w samym pisie (czego Duda ma świadomość, dlatego praktycznie do końca schował się
@GrimesZbrodniarz objechać go merytorycznie punktując za konkretne rzeczy. Np nominując tego urzędnika złamał konstytucję , niedopelniajac tego złamał ten artykuł. A tak to strasznie żenujące są te jego wstawki, niczym żarty z Prokopa w mam talent. Chociaż może weszło to chłopu w krew ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Fakt faktem ,trudno pewne rzeczy ugryźć tak ,żeby to było medialne ale warto próbować.
@AlaskanskieRodeo


@CzarnyOwiec bronisz kolesia ktory ma w
@AlaskanskieRodeo w jaki sposób ma w dupie wybór obywateli? Nie ważne jak bardzo zaklinalibysmy rzeczywistość to PiS wygrał wybory, to na nich głosowało najwiecej ludzi i dlatego to oni powinny dostać szanse zbudowania rzadu. Oczywiście szanse maja niewielka i za 2 tyg te szanse dostanie opozycja, ale do tego czasu należy się ona zwycięzcy wyborów.

Bardzo niebezpieczne jest podejście, ze skoro zwycięzca wyborów nie ma powyżej 50% głosów to znaczy, ze wygrali
@CeZiK_ no tak, ale branie na poważnie TVP to jakieś nieporozumienie XD
Może emeryci jeszcze jakoś są do obronienia. Ale normalni, dorośli, myślący ludzie - w żadnym wypadku.
@Mowi: I gdzie ta dyktatura co miał PiS wprowadzić? Przez dekadę rządy totalitarne a jakimś cudem przegrali wybory XD jaki kraj taki totalitaryzm