Wpis z mikrobloga

Serio, #orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu osób, a Wy postanowiliście robić z tego jaja dosłownie i w przenośni. To jest jakieś kurwskie lekceważenie wolności religijnej i świętości tradycji. Co będzie następne? Cyfrowe noszenie palm w Wielki Tydzień? Albo cyfrowe chodzenie na msze? Może e-palenie ziółka przez rastuchów które przecież jest ich sakramentem albo darmowe gigabajtu z okazji obalenia reżimu.

Ja wiem, że to tylko zabawa i #!$%@? na sile ale #!$%@?, są granice dobrego smaku, prawda? Dlaczego nie możemy po prostu zostawić świąt w spokoju i cieszyć się nimi tak, jak to było kiedyś? Dlaczego musimy wszystko sprowadzać do #!$%@? aplikacji co wymyślają obsrani marketingowcy.

No cóż, mam nadzieję, że Orange szybko się ogarnie i przeprosi za ten cyrk. Bo jak na razie to tylko robią sobie z nas wszystkich jaja, a ja osobiście mam tego kur
wa dość. Koniec wpisu.
KingaM - Serio, #Orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu...

źródło: skurwysyny z Orange psują święta

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • 33
@KingaM pamiętam jak milka lat temu kilka zorganizowała wielkanocne szukajki które polegały na szukaniu na mapie miast Polski poukrywanych czekoladowych jajek i zajączków, jak się uzbierało odpowiednią ilość to się dostawało kupon na allegro 10/40. Promocja trwała chyba z dwa tygodnie i uzbierałem kuponów łącznie na 200zl. Wspaniałe to były święta, nie zapomnę ich nigdy
  • Odpowiedz
  • 244
@KingaM: klasyczny katol z gwoździem w mozgu (nie mylic z katolikiem). Zesrac sie na promocje tematyczną, bo obrazajo chrześcijan. Nie miec pojęcia ze symbole wielkanocne takie jak jajko i dzielenie sie nim zostało zabrane od pogan (spłoniesz w piekle za herezje). Ale dodatko zamiast nie brać udziału w czymś co jest dla niego obrazoburcze to juz ma 3 dniowego streak na "wielkanocnej promocji" xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

klasyczny katol z gwoździem w mozgu (nie mylic z katolikiem).


@floojd:
XD To to samo.

Nie da się mieć mózg, używać go i jednocześnie żyć w zgodzie z katolstwem, czy tam katolicyzmem.

Jeśli ktoś używa mózgu i z katolstwa wybiera sobie tylko to co mu pasuje, resztę odrzucając, to według tej gównoreligii jest heretykiem, a nie żadnym katolikiem.
  • Odpowiedz
To jest jakieś #!$%@? lekceważenie wolności religijnej i świętości tradycj


@KingaM: masz wolność sobie je obchodzić, oni mają wolność z niego kpić. Gdzie masz problem? Wolność religijna nie polega na tym że inni ludzie mają to obchodzić tak jak ty. Polega też na wolności od wpływu religii

A już w ogóle ktoś złośliwy mógłby powiedzieć że te jajka to pozostałośc prób wchłonięcia pogańskich obrządków by chrześcijański najeźdźca miał łatwiej, a w
  • Odpowiedz