Wpis z mikrobloga

Mam dosłownie to samo, chciałem sobie zagrać w GTA ale nie moge bo serwery leżą przez jakiś event w fortnite. Masakra! bo Epic Games to duża, znana i obszerna firma. A przez jedną grę nie da się zagrać we wszystkie inne gry na ich platformie ;)
  • Odpowiedz
XXI wiek, nie da sie zagrac w inne gry bo dzieci maja jakis koncert w fortnajta XD beka z epic
czekam juz godzine i zagrac nie moge, znajomi sie pologowali ok 18 i siedza w lobby normalnie
  • Odpowiedz
@szczeki32 no chyba nie tylko dzieci Eminem ma sporo fanów :-) szukając o co chodzi doszukałem się informacji że może być zalogowanych nawet 100 milionów ludzi a to sporo nawet jak na wielki epic. na samym twitchu widziałem profil jakiegoś gościa co go 2.5 miliona ludzi oglądało na żywo z tego eventu
  • Odpowiedz
Sorry ale ich chyba po$%&ało? Przez jakiś yebany event, cały Epic nie działa? Super, gratulacje :D Ciekawe ilu graczy po dzisiejszym dniu pierd#$nie Epica w p#$%u.. człek chciał se pograć w jakąś grę, np. Rocket League to ni uja, bo jakiś event z emenemsem.. JA yebię.. no cyrk jakiś totalnie, dramat jak kjolega wyżej dał gifa ze stonogą.. to się nie dzieje..
  • Odpowiedz
@nemo007: uwazaj bo dzieci tam dla eminema weszły xd czlowiek nie moze w PUBG pograc wieczorem bo jakas kolorwa gra przyciagnela 100-200 milionow ludzi XD co mnie to obchodzi, wlaczcie mi PUBG i tyle
  • Odpowiedz