Wpis z mikrobloga

@macoomba: nie wiem co to za kanał, ale KamboShoty też dostały takiego samego maila od Jarosława ¯\(ツ)/¯

Tytuł filmu: JaReK NA EMIGRACJI | ŚNI MI SIĘ WŁASNA PIEKARNIA W KAMBODŻY

URL filmu: https://www.youtube.com/watch?v=-1MRhI3tY_w

Wykorzystane treści: ANGLIA SIĘ KOŃCZY. LONDYN

Treści znalezione w: całym filmie

Żądanie usunięcia wysłane przez: > Jaroslaw Baran

Informacje kontaktowe: john234@onet.pl

Oznacza to, że Twojego filmu nie można już oglądać w YouTube.

Usunięty materiał nadal jest dostępny na
  • 2
@pelt: Dzisiaj mi się wyświetlił, i robię mały risercz, chłop wydaje się normalny, tylko dowodów brak, nagrał jakiś filmik, który mu jarek zdjął. Jego teoria trzyma się kupy, pytanie czy nie chce się wybić na nim, bo ma mały kanał. To co powiedział do tej pory, pokrywa się z tym co piszą tutaj. Wspomina również o "j" na innych filmach, nie podpisanych, że są o nim.
@macoomba: @Miskagnoju @pelt Nie jestem stałym widzem Jareczka bo w depresję można wpaść przez jego podejscie do życia... każdy kto mieszka w UK i zna tamtejsze realia szybko stwierdzi, że Jareczka opowieści są inspirowane opowieściami innych Polaków mieszkających w UK. Efekt jest jaki jest.
Drama zawsze mile widziana a jeśli są na zarzuty kwity to tylko potwierdza się teorie wykopków
  • 3
@Towarzysz_Sobaka Na to wygląda, on się strasznie boi, że zostanie zdemaskowany, i jego jedyne źródło dochodu YT spadnie z rowerka. Jak gość do którego wrzuciłem link powiedział, że praca jest tylko trzeba się przebranżowić, a niekoniecznie szukają piekarza, albo takiego który jest rzetelny. Jak jareczek robił połowę normy, bo nagrywał w międzyczasie filmy z piekarni bez wiedzy właściciela to xd do kwadratu. Oczywiście jeżeli to jest prawda. W sumie bym się nie
dostępny na Odysee


@macoomba: Istnieje taka prawidłowość, że "twórca z YT" nie chce się zajomwac za specjalnie niczym innym niż tworzeniem kontentu na YT. Więc opowieści o podbojach świata w zakresie piekarnictwa mają w zasadzie tylko jeden cel: wyświetlenia. Bułek z tego nie będzie.
@macoomba: Zeby piekarz stracil robote na "Zachodzie" a zwlaszcza na Wyspach. To musi byc #!$%@? imbecylem do kwadratu. Tyczy sie to wiekszosci rzemieslniczych zawodow.

Nawet moj znajomy, bez szkoly i z kursem tanca raty oraz dwoma lewymi rekoma cale zycko. Dawal spokojnie rade w piekarni.
Musial tylko ogarniac co gdzie i o ktorej wkladac i wyjmowac. Oraz "receptury" typu: "...Debilu wsyp jeden worek X do zbiornika Z...".

Ale ale... Nocki i