Wpis z mikrobloga

No tbh to dużo lepsze to będzie, normictwo na czacie będzie zdziwione "o co chodzi temu Natanowi z jakimś bankiem" i będzie na własną rękę poznawać prawdę, jednocześnie federacja #!$%@? może Natanowi zrobić ( ͡ ͜ʖ ͡)
@RafDan #!$%@? stary, ale ja doskonale wiem, że tu właśnie chodzi o całą tą otoczkę. Ja wiem, że czekacie na mięso, bo ja też czekam z #!$%@? w ręku na to zawsze podczas programów. Tylko pomyśl też, że jak już #!$%@?ć komuś takiemu jak ta #!$%@? Polański to, albo to zrobić poprzez #!$%@? całości gówna na niego i zrobić dobre show, a jeżeli tego nie może zrobić to chociaż niech nie dostanie
@CeZ_ uważam, że nie, bo równie dobrze i szybko można podciągnąć to pod pomówienia i skuteczne zablokowanie tematu. Ja wiem, że są grube dowody na potwierdzenie tezy z Beatris, ale Panowie i Panie tutaj zgromadzeni to jest ostatni dzwonek na ruszenie tego w całości jeśli chcemy to jeszcze ujrzeć w sieci, bo uwierzcie, że machina ustaw o patostreamingu ruszyła i może się w pewnym momencie okazać, że zostaniemy z ręką w nocniku