Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony narzekacie na goofiego ale ten Artur to równie gówniane rzuca teksty o robieniu jedzenia za to że jej kwiaty kupił i tam w ogóle nie ma żadnego luzu tylko ciągle napinka na poważnie, gooofy to chociaż wyluzowany. Ogólnie to ma dwa tematy chłop tylko, przeprowadzka i robienie mu jedzenia
  • 12
  • Odpowiedz
  • 52
@rosso_corsa Typ mieszka w miejscowości Krawcowizna, nie lubi spacerów i wychodzić do kina. Laska co wpadnie w jego pajęczynę będzie miała swobodę ruchu w trójkącie kuchnia-sypialnia-łazienka. Ewentualne wyjścia dalej niż kuchnia to sklep, ale trzeba szybko wracać.
  • Odpowiedz
  • 2
@rosso_corsa bo oni są po jednych rodzicach; trochę ograniczone wieczne chłopaczki, co to mają zapewnioną przyszłość (dziedzice), a obecnie niby pracują... ale tak bardziej hobbistycznie (praca u rodziców - więcej się o niej nagadają, niż rzeczywiście zrobią xd). Jest za to dużo wolnego czasu i jest wysokie mniemanie o sobie, ale - przez to, że właściwie nigdy za bardzo nie trzeba było - nie ma pomyślunku. W efekcie mamy nudnych gburków.
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: A jak dla mnie Darek z Arturem są równie beznadziejni, chociaż każdy na swój sposób. Ten pierwszy to prostak, na którego szkoda czasu. On wywalone jajca a Ty się laska staraj to zobaczymy, może coś z tego będzie. Ten drugi niby z charakteru lepszy, ale za to ma mental jaskiniowca. Ja upolować kwiaty, kobieta w podzięka zrobić mi obiad. I przeprowadzić się do moja grota. Chyba chce dobrze, ale jego
  • Odpowiedz
bo oni są po jednych rodzicach; trochę ograniczone wieczne chłopaczki, co to mają zapewnioną przyszłość (dziedzice), a obecnie niby pracują... ale tak bardziej hobbistycznie (praca u rodziców - więcej się o niej nagadają, niż rzeczywiście zrobią xd). Jest za to dużo wolnego czasu i jest wysokie mniemanie o sobie


@reimar:

Artur to akurat pracoholik. Sam przyznał w wizytówce, że teraz chciałby trochę zluzować i bardziej skupić się na sprawach osobistych.
  • Odpowiedz
  • 1
@PepikPL ze wsi, i to położonej niedaleko wsi Artura. Takich "zapracowanych" spadkobierców gospodarki rodziców znam osobiście i z widzenia kilku, każdy z nich powiela niemal ten sam schemat: masa wolnego czasu, choć niemal każdy z nich ma jakiś biznesik na boku (Artur bodajże sieje i zbiera kukurydzę - której w okolicy uprawia się raczej niewiele, więc możesz sobie wyobrazić jego zarobienie xd)... przy czym - pisząc o wspomnianym schemacie - to jak
  • Odpowiedz
  • 9
@abandon w wizytówce to mógł powiedzieć, że niedługo wstępuje na tron papieski; przykład niejednego rolnika i rolniczki w tym programie wskazuje, że wizytówki należy traktować dość pobłażliwie. Ja też bym wolał powiedzieć o sobie, żem pracoholik i przez to - mimo majątku i aparycji - nie znalazłem kobiety, niż wprost przed całą Polską przyznać, że jestem trochę nudziarzem, trochę bucem, no i trochę przegrywem w sprawach damsko-męskich.
  • Odpowiedz