Wpis z mikrobloga

Z tego co czytam to chodzi im o polityczną poprawność.


@Aokx: ziomuś, ale jaką Ty tam widzisz polityczną poprawność? Ja tam widzę masę degeneracji i przedstawianie mniejszości oraz różnych grup społecznych w bardzo stereotypowy sposób. Gdzie tu polityczna poprawność?
@resuf: ziomuś, tak na szybko to baba główny bohater, trochę wygląda jak babochłop, trochę jest ciemnawa, no i wszędzie są murzyni. Wrzucili murzynów dla politycznej poprawności a że wyszło źle to inna sprawa. Widać że lewaki opanowały rockstara i w grze będzie jeszcze gorzej.
@Aokx:

ziomuś, tak na szybko to baba główny bohater,


Baba + chłop to para głównych bohaterów. Z przecieków wiemy, że Rockstar chce nam zafundować historię w stylu Bonnie i Clyde. Para jest biała i heteroseksualna, więc chyba to lubimy, co?

trochę wygląda jak babochłop, trochę jest ciemnawa,


No przykro mi, ale nie każda kobieta na świecie będzie niebieskooką blondynką. Tutaj dziewczyna ma zdecydowanie zachodnie i europejskie rysy twarzy, więc nie wiem
@resuf: Jaki wykład, nawet nie czytam, jak chcesz ze mną rozmawiać to bez taktyki "zarzucić mnóstem głupot żeby nie nadążył prostować"
Jaki wykład, nawet nie czytam,


@Aokx: Wykład - 2 minuty czytania(i to jak czytasz powoli).

Z niczym nie trolowałem,

No w sumie mogłeś nie trollować tylko zobaczyłeś, że nie masz racji i teraz próbujesz fikołków, by nie wyjść na debila co niezbyt ci wychodzi.
@mam_spanko: Nie wykopki tylko cały fanbase GTA. Ale biorąc pod uwagę ich tendencję do mitomaństwa, to jak bardzo R* trzyma mordę na kłódkę i to ile czasu minęło od ostatniego GTA to nie dziwię się że tak to się skończyło.

Jedyne co by mogło się wykoleić jeszcze gorzej to trailer Half-Life 3. Tu urojenia i mitomaństwo na temat tego tytułu już osiągają tak kosmiczne poziomy że doprowadziłoby to do kompletnego #!$%@?ęcia