Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: I coś w tym złego? Ja widzę zadowoloną kobietę ;))) która korzysta z życia i ma radochę, przecież wy chcielibyście być na miejscu tego Albańczyka, tylko warunki nie te :))
  • Odpowiedz
@artem17: Ale o co chodzi? Przecież facet dobrze mówi, jesteśmy dobre w te klocki :))) Same komplementy :))) Dziewczyna też widać szczęśliwa... ja tu nic złego nie widzę :))) A raczej widzę... że macie ból dupy, że to nie wy się na nią spuszczacie tylko obcokrajowiec. Jak mi przykro :)))
  • Odpowiedz
@Hariel:

@WyzwolonaPodrozniczka szkoda że ze wszystkich cech wedle ktorych warto umawiac sie z Polkami to ze mozesz je traktować jak prostytutke I robic z nia co chcesz. Dosyc uwlaczajace jest to.

Ale to nadal nie ty jesteś tak traktowany, więc czym się przejmujesz? :))) Nie bój się, nie będziesz utożsamiany z p0lkami bo p0lusów nikt nawet nie bierze pod uwagę do żadnej relacji seksualnej, więc nikt cię tak nie będzie uwłaczał
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka dzięki Bogu ze nikt mnie tak nie traktuje, nie chcialbym byc traktowany jak prostytutka z która mozesz zrobic wszystko I to za darmo. A co do utozsamiania niestety p0lki sa tej samej narodowosci co ja I inne normalne osoby I bedziemy utozsamiani z nimi.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: to tylko pokazuje jak bardzo one mają w to wydupcone ,że ja parenascie chłopa bolcuje i się mało czym przejmują, zamiast wstydzić się tego to jeszcze podają argument że to zadość że nie my xDDDD
  • Odpowiedz