Wpis z mikrobloga

GTA 3 - główny bohater nic nie mówi, nie ma co robić z kasą, nie ma motorów, miasto jakieś takie szarobure
GTA VC - jakieś kolorowe, pastelowe, niepoważny klimat, nie to co w 3
GTA SA - czemu gramy murzynem? Pamiętacie VC i te mafijne klimaty?
GTA 4 - co takie depresyjne, wymagania za duże, czemu na PS2 nie wyjdzie, nie da się tuningować aut i kupować domów, a w poprzednich częściach się dało. Nie ma rowerów i samolotów, czołgi nas nie gonią jak mamy 6 gwiazdek
GTA 5 - nie ma takiego fajnego ragdolla jak w 4, imprezowy klimat, nie taki ciężki jak był w 4
GTA 6 - co to jest w ogóle jest, jakaś murzynka twerkuje i tiktoki pokazują, to już nie ten klimat co w 5 i poprzednich
#gta #gta6 #gry #gtavi
  • 15
  • Odpowiedz
nie da się tuningować aut i kupować domów, a w poprzednich częściach się dało. Nie ma rowerów i samolotów, czołgi nas nie gonią jak mamy 6 gwiazdek


@Tommy__: ale to akurat był duży krok wstecz i słuszna krytyka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 95
@Kajtosz: GTA IV miało depresyjny klimat i nie wiem czy założenie nitro i wyścigowego spojlera w taksówce Romana by miało jakiś sens, w San Andreas ten tuning był jakoś uzasadniony fabularnie. Misji z jetpackiem w 4 też nie było ale ciężko by mi było wyobrazić sobie Niko latającego jetpackiem nad miastem.
  • Odpowiedz
ciężko by mi było wyobrazić sobie Niko latającego jetpackiem nad miastem.


@Tommy__: no tak, a murzyn z getta z jetpackiem, licencją pilota na myśliwce i skaczący z awionetki na odrzutowiec jest legit? XD

NIE, ale za to właśnie większość kocha GTA - w tym ja.

PS. Na postać Arthura Morgana też większość marudziła że po co to jakiś nowy komboj zamiast Johna Marstona, co to za random i niech spada.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Ja tam zawsze doceniałem możliwość grania murzynem, w GTA głównie chodzi o popełnianie przestępstw, a przestępstwa, szczególnie te brutalne są domeną osób czarnoskórych.
  • Odpowiedz