Wpis z mikrobloga

#famemma Tak na spokojnie i na pełnej uczciwości - kreacja Jokera, który ciśnie bekę ze wszystkiego i nic nie traktuje na poważnie to było chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji. Macie jakiś lepszy pomysł? Zakładamy, że obie strony wiedzą jaka jest prawda i za cholerę niewiadomo jak zbitego wybrnąć. Btw, Jokera jako postać bardzo lubię i uważam, że fakt, iż miał matkę prostytutkę jest bardzo naciągany. Jego background nigdy nie był określony
  • 12
@TooFast: oczywiscie ze zrobil najlepsze co mogl. natan myslal ze bedzie na konfie zanudzal skrepowanego polaczka 'tajemniczymi filmami', ktore go pograza, zastraszal jakims protokolem b i 'skrzywdzonymi ludzmi', a polak bedzie siedzial wpatrzony w ziemie, ale kurcze wyszlo inaczej - polak odpalil sie w stylu natana, udawal ze ma #!$%@?, darl morde, a natanowi tylko gul skakal. dlatego polaczyma wygral te potyczke
@TooFast: ciśnie bekę i drze mordę żeby zagłuszyć prawdziwe fakty o których mówił Natan. Jak oglądałem konfe to czułem zażenowanie tym jego sztucznym śmiechem jak u nitromlełaka. Jakby miał jaja to by wysłuchał co Natan #!$%@? i mu odpowiedział konkretna ripostą popartą dowodami że nie jest tak jak Natan mówi. A to co zrobił wczoraj to schował głowę pod piasek i zrobił z siebie palanta. I to nie był joker tylko
@Ecooo @doreczycielprawdyzosiedli @HENKA @KapieZciby Na spokojnie, tak jak prosiłem - uważam, że Polak to kiep i sądzę, że powinien zniknąć. Nienawidzę go od czasu, kiedy cieszył się z ustawionej wygranej z Kasjo. Pytam, czy dałoby się to lepiej rozwiązać niż drzeć mordę i udawać, że wszystko spływa. Bo że nie spływało to ja wiem
@StartMujek: #toofast no przyznaję wam rację. Tak odbijając od tematu ,miałem chęć #!$%@? monitor wczoraj i gdybym mieszkał gdzieś w jego okolicach bym wszystkie słupy i przystanki oblepił kartkami a4 z jego mordą i tej kurfy żeby za każdym rogiem to go spotykało i by się w końcu zważył na lince