Wpis z mikrobloga

@krucjan stwierdzenie ze czegos zazdroszcze sugeruje, ze cos co Ty masz jest dla mnie nieosiągalne, moge zazdroscic ladnego auta na ktore mnie nie stac, fajnej laski (gdybym byl brzydki) itd itd.

Czemu nie chcesz sie przyznac ile dales za "A czwórke" 20 letnią

XD?
via Android
  • 9
@ButelkaBezKaucji ja nie mam a4, ale takie naiwne gadki to sobie możesz gadać. Nie wszystko się przekłada na pieniądze, nawet gdybyś miał 100 milionów na koncie to trzeba to auto najpierw kupić, pobiegać za nim trochę, porobić, potem trzeba mieć czas żeby pośmigać, jeszcze najlepiej mieć z kim i mieć na to siłę, bo mając piękne konto ale robiąc po 16h dziennie to już się nie ma ochoty nawet na najbardziej wymarzone
Nie mam 17 lat zeby sie podniecac jezdzeniem bez celu w nocy, zejdz na ziemie typie xd

Dowiem sie ile kosztuje te a4 ktorym "upalacie" na miescie z ziomkami czy nie xD?
Jedno proste pytanie a wijesz sie jak wąż. Skoro zazdroszcze to chetnie sie dowiem.
via Android
  • 1
@ButelkaBezKaucji nie wiem ile kosztuje bo nigdy nie kupowałem a4, ale sprawa jest prosta - gdyby chodziło tylko o kasę i gdyby to były grosze to byś kupił to a4 żeby zamknąć mi mordę i udowodnić swoją rację, ale nie zrobisz tego, nawet jakby było cię stać, co cię ośmiesza i pokazuje, że twoje gadanie jest czcze, bez żadnego przełożenia na rzeczywistość o czym obydwoje wiemy.

A to ty wchodzisz na chłopaków
@krucjan
Napisalem "zejdz na ziemie" jak nie wiesz co to znaczy to wroc do szkoly.

Ja #!$%@? co za typ, myslisz ze marzeniem kazdego i ostatecznym celem w zyciu jest kupic audi a4 xDDDDDD?

Zarzucasz zazdrosc wiec pytam o cene, moze jest dla mnie nie osiagalne finansowo, moze jest, nie wiem. Jesli jest to nie moge byc zazdrosny o cos co moge miec w kazdej chwili.

Ps. Nie dla kazdego szczytem mozliwosci
via Android
  • 6
@ButelkaBezKaucji nie, kompletnie nie rozumiesz. Chodzi o to, że próbujesz zdyskredytować chłopaków wyśmiewając cenę a4 a ja w logiczny sposób ci pokazuje, że się ośmieszasz, bo opcje są tylko dwie, albo cię nie stać i jesteś hipokrytą, albo stoi za tym coś więcej niż pieniądze, czego nie jesteś w stanie poświęcić, żeby udowodnić swoją rację. W obydwu wypadkach to ty wychodzisz na głupka i jedyne co ci teraz pozostało to tłumaczenie się,
via Android
  • 1
@ButelkaBezKaucji
No jeszcze jest trzecią opcja, kupujesz a4, pokazujesz jak jeździsz nią w nocy, potem ja #!$%@? na śmietnik i z dumą oświadczasz, że to rozrywka dla dzieciaków a w ogóle to każdy głupi może sobie na taką rozrywkę pozwolić a ty na to srasz. Zamykasz mordy, potwierdzasz swoje słowa i wychodzisz z twarzą. Ale wszyscy wiemy że nie będzie to miało miejsca.
@krucjan typie co ty #!$%@?, tworzysz sobie jakis obraz w glowie, masz jakies urojenia.

Sprawdz w slowniku co znaczy slowo zazdrosc, zarzuciles mi ze jestem zazdrosny, wiec zapytalem jak moge byc zazdrosny o cos co moge miec w kazdej chwili, jesli mnie stac, jesli mnie nie stac to faktycznie moglbym byc zazdrosny, wiec zeby sie upewnic zapytalem o cene, a Ty mi #!$%@? ze za autem trzeba pobiegac, porobic, miec sile pojezdzic,