Wpis z mikrobloga

@Villeman: @Torgerd @pedriux

Jestem wróżbitą i znam przyszłosć. Miałem lepszy dzień i przepowiadam ją za darmo @Villeman możesz opisać ten paranormalny przypadek jak będziesz wszystkich wołał.

Moja szklana kula mówi mi, że najprawdopowobniej pewnego pięknego dnia dostaniesz odpowiedź, w której Pan Rzecznik poinformuje Cię, że w sprawie odśnieżania chodnika już zapadł wyrok Wyrok TK z dnia 5 listopada 1997 r., K 22/97 , w którym TK stwierdził, że przepis, który uważasz
@MatPL1122: nie sa, ale korzystaja z nich tylko oni, ich sasiedzi i osoby dostarczajace im uslugi. Czyli niewielka ilosc osob.


@qusqui21: to idąc tum tokiem myślenia tym bardziej służby i państwo powinny mieć wywalone w to czy odsnieżają czy nie skoro tylko oni korzystają. Albo-albo
@Villeman: Najlepsze jest to, że straż miejska nakłada mandaty za brak odśnieżenia chodnika, które przynależy do działki, a urząd miejski na wyjebce. Boisko w centrum miasta, boisko odśnieżone, wejście też, a przyległy chodnik już nie, podobnie z cmentarzami.
@Villeman: kiedyś to własność zobowiązywała żeby oddać coś społeczeństwu. Że trzeba było dać o własność i spoleczenstwo jak np odśnieżać chodnik.
Teraz to własność to tylko maksyma not on my backyard. Egoizm I indywidualność.
@Villeman: Gdyby jeszcze tak mężczyźni w tym kraju potrafili się zjednoczyć i złożyli takie pisma ws. ustaw Mieszkania za Pomówienie, czy przeciw wymuszaniu na mężczyznach służby wojskowej, to by było super.
Ale widać w tym kraju ludzie wolą myśleć tylko o sobie samych.
nie sa, ale korzystaja z nich tylko oni, ich sasiedzi i osoby dostarczajace im uslugi. Czyli niewielka ilosc osob.


@qusqui21: ty kompletnie nie wiesz o czym gadasz

po tych chodnikach, które nie są własnością tych którzy mają obowiązek ich odśnieżania - łażą setki albo i, w centrach miast, tysiące ludzi, każdego dnia

dlatego państwo poszło na łatwiznę i zmusiło miliony tych właścicieli, których posesje leżą przy tych państwowych albo gminnych chodnikach,
#niepopularnaopinia To nie jest wcale taki głupi przepis. Obowiązek dbania o czystość chodnika przed domem to element życia w społeczności. Sam jestem trochę wkurzony jak muszę marznąć podczas odśnieżania, ale zaciskam zęby i robię swoje. Komu się nie podoba zawsze może się przeprowadzić do bloków.