Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej Mirki, dużo tu osób doświadczonych życiowo więc liczę na to, że ktoś mi podpowie, bo przez tę gorączkę betonowego złota sama nie wiem co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przyszłym roku kończę 28 lat. Chciałam w tym czasie wystartować ze swoim biznesem, pójść na jeszcze jedne studia, które otworzą mi możliwość pracy za granicą, ogarnąć zdrowie (trochę dostało po dupie przez stres) a kupno mieszkania odłożyć na za 2-3 lata, ponieważ jak na razie mieszkam w mieszkaniu chłopaka i mogę sobie pozwolić na to, żeby dozbierać trochę gotówki. Mam odłożone 50k (nie wiem czy dużo czy nie), ale nagonka na kredyt 2% sprawia, że nie wiem czy robię ostatecznie dobrze. Kupując mieszkanie mogę sobie zamknąć drogę na studia, a z drugiej strony boję się, że ceny mieszkań znowu mi odjadą. Co zrobilibyście na moim miejscu? A może jest 3 droga i wszystko robić na raz?
#nieruchomosci #studia #pytanie #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Anonim (nie OP): Piszę poważanie, bez głupot i szydery i całkiem szczerze nie jako przegryw.

1. Rozwijaj biznes i siebie.
2. Idź na siłkę zrób forme.
3. Znajdź faceta z mieszkaniem, ogarniętego życiowo, który Ci odpowiada wizualnie i zarabia naprawdę dobre siano a nie 20k na miesiąc na budowie lub przed komputerem.
4. Prowadź biznes daj mu dzieci.
5. Bądź wierna.

Łatwiej i lepiej nie będziesz miała. Piszę to całkiem poważnie.
@mirko_anonim: Biznes ciężko skomentować, nie wiadomo, jaka branża, jak czasochłonny, ile potrzeba nakładów finansowych - możliwe, że można rozkręcać przy okazji. Studia mnie zaciekawiły, co to za kierunek, że bez niego nie możesz zacząć za granicą mając już wykształcenie wyższe? BK to obecnie bardzo dobrą opcja i jeżeli nie miałabym nieruchomości, to bym w to szła - o ile chcesz zostać w Polsce
@mirko_anonim: jeżeli masz odłożone 50k, i dopiero zaczynasz sie zastanawiać nad bk2, to chyba już przegapiłaś i tak, bo z tego cow mówią środki się zaraz kończą, a nawet mając zdolność i hajs ciężko coś na szybko znaleźć