Wpis z mikrobloga

Jeździ po mieście samochód z billboardem jako przyczepa. I wszystko było by okey ale oczywiście taka reklama gówno by kogokolwiek obchodziła więc ma jeszcze megafon i reklamę dźwiękową. Czy coś takiego jest legalne? Bo mnie osobiście jako osobę która ze wszelkich ad bloków korzysta nieco #!$%@? i chętnie bym zrobił z gnojami porządek. a jak jest legalne to czemu tylko jeden frajer tak jeździ a nie stu dwudziestu? #reklama #prawo #policja #strazmiejska
  • 7
  • Odpowiedz
@Zle_Japko: zgłoś zakłócanie porządku publicznego przez hałas i niech się tłumaczy kierowca , ten paragraf nie jest tylko na nocne imprezy

Art. 51 § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
  • Odpowiedz
  • 0
@ManiacTeam: dzięki bardzo mega mi się to przyda. Wiszę Ci piwo! kurde rozumiem jakby nie wiem jeszcze jakieś jednorazowe wydarzenie reklamowali (chociaż też bym się wkurzył) ale oni już mięso zaczynają tak reklamować xD na razie napisałem do właściciela reklamy żeby się ogarnął. a jak znowu to usłyszę to wyciągam armaty nagrywam gościa i na policje.
  • Odpowiedz
@Catmmando w wypadku art. 51 musiałby być gotów do bycia ewentualną stroną pokrzywdzoną w sądzie gdyby kierowca stwierdził że mandatu nie przyjmie i woli wniosek do sądu. Jeśli by stwierdził, że nie widzi mu się w sądzie pojawiać (w sensie zgłaszający) to jedyne co by policjanci mogli zrobić to powiedzieć kierowcy żeby dał ciszej. ( _)
  • Odpowiedz