Wpis z mikrobloga

bo przez takie podejście do wygodnictwa i pochwalania otyłości nie mogę sobie znaleźć dziołszki. profil szosiary na tinderze jest jak 1 do 1000 :( z czego połowa to otyłe.


@mati1990
Powiedz mi gdzie ona jest otyła?.
Powtórzę dziewczyna ma normalną figurę, i klasyfikowanie jej jako osobę otyłą jest śmieszne z twojej strony.

Otylość trzeba oczywiście tępić, bez względu czy tyczy się to kobiet czy mężczyzn.
To że ktoś ma szerokie biodra i
Pobierz rybazryzem85 - > bo przez takie podejście do wygodnictwa i pochwalania otyłości nie m...
źródło: temp_file7425461322842415564
@mati1990: ostatnio mam bardziej aktywny tryb i spadłam z wagą (nie celowo) do 66 kg. Niby wyglądam ok, ale chcę przytyć ze 2 kg, bo zgubiłam trochę tyłka i wolę go odzyskać. Wiele osób powie, że i tak za dużo ważę xD Nie jesteś jedynym wyznacznikiem, według którego inni powinni budować swoją sylwetkę. Jedni dążą do bardzo szczupłej budowy ciała, inni wolą być mocniej zbudowani. Wszystko jest dla ludzi, byle nie
@mati1990: jest faktycznie trochę duża - ale nie jestem pewien czy to nie jest taka budowa ciała. Na pewno co należy zrobić to wyśmiać należy baby i ją też za takie wyłamywanie się na zdjęciach żeby to ukryć. Natomiast gorset jak do haremu czada xD
@lexico: dzięki za diagnozę xD Mam, ale serio to całe internetowe ocenianie wagi mnie zawsze śmieszy, bo ja przy nawet 72-74 kg wciąż wyglądałam nieźle (wiadomo, miałam trochę szerszą budowę niż teraz, np. na udach, ale wciąż nikt mi nie dawał tyle, ile faktycznie ważyłam). Ogólnie zauważyłam, że jak komukolwiek mówię, ile ważę, to mi nie wierzy i zawsze jest "nie wyglądasz", co każe mi sądzić, że ogólnie ludzie za bardzo