Wpis z mikrobloga

#ufo #ufohistorie #piotrcielebias #ciekawostki #kosmici #istotynieludzkie #przegryw

Tak w temacie nowego filmu pana Piotra Cielebiasia. Nie wiem jak Wy, ale ja tam dalej używam terminu UFO, a nie UAP. Ponadto nie utożsamiam pojęcia UFO z kosmitami. UFO to dla mnie zgodnie z polskim rozwinięciem skrótu, po prostu niezidentyfikowany pojazd latający, który potencjalnie może być pojazdem kosmitów, ale nie musi. No właśnie, kosmitów. Najprawdopodobniej pod wpływem tej całej sytuacji związanej z Disclosure zacząłem zwracać większą uwagę na to jakich terminów używać w kontekście tych istot, które nawiedzają zapewne Ziemie. Niekoniecznie są to (tylko) kosmici. Stąd w dyskusjach, na przykład tu, zacząłem używać sformułowania "istoty nieludzkie", albo po prostu "obcy". Wiadomo, że będziecie znali tego powody, bo jesteście w temacie UFO. Gdy rozmawiam z kimś kto nie jest, to już wtedy częściej używam terminu "kosmici".

A Wy jaką stosujecie terminologię?
Kopytnik_1 - #ufo #ufohistorie #piotrcielebias #ciekawostki #kosmici #istotynieludzki...
  • 8
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: jeśli już stosuję, a mało okazji mam do pisania czy mówienia o UFO, to właśnie słowo UFO. NOL czy angielskie UAP powstało dla ludzi trochę skrzywionych popkulturą i na potrzeby wojska USA żeby nie kojarzono ich z szurami.
Pojęcie istoty nieludzkie ma sens, mogą mieszkać na ziemii albo być z innych wymiarów ale z innej strony to jeśli mają statki kosmiczne, które znajdują ludzie to chyba nie obrażą się za
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Myślę, że nie ma przypadku w tym, że tą narrację zaczeli zmieniać tylko pytanie po co. Bo argumentacja z audycji mnie przekonuje. Tylko to jest UAP co zachce AARO i Pentagon. Inne rzeczy już nie. Przyklepali na tej słynnej mapce, że u nas strefa UFO na wschodniej granicy (pamiętacie - mapka AARO, inforgafika UFO hotspoty).? Przyklepali. Skąd wiedzieli? Nikt nie wie.
  • Odpowiedz
@tonton_: przyklepali, bo przypominam, że od lutego 2022 roku nad Polską latały 24 godziny na dobę amerykańskie samoloty zbierające dane wywiadowcze przy basowym akompaniamencie silników KC-135 Stratotanker, czy nawet E2-Hawkeye, które widziałem na własne oczy przelatujące nad moim domem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to tylko to co widać na flightradar24.
Ilość szpiegowskich samolotów, dronów, satelit, które pracowały cały czas przez pierwszy rok wojny w ramach NATO
  • Odpowiedz