Wpis z mikrobloga

Jedyna zapowiedź gry na którą faktycznie czekam, jaram sie jak dziecko normalnie, jakie tam gta 6, siadaj gnoju i patrz - ŚWIAT GLUTÓW DWA

#gry
Pally - Jedyna zapowiedź gry na którą faktycznie czekam, jaram sie jak dziecko normal...
  • 15
  • Odpowiedz
@Pally: na takie zapowiedzi właśnie czekam, gra której się nie spodziewałem (bo kto się spodziewał kontynuacji 15 letniej gry indie?!), a zagram na 100%
  • Odpowiedz
@Pally: gra ktora zapoczatkowala gatunek indie mozna powiedziec. jak wychodizla to kazdy myslal wtf, co to jest, do momentu az nie zagrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@humpf: Little Inferno też świetne, teraz bardzo fajnie się gra bo zimowy klimat, a nawet nie wiedziałem że rok temu wydali takie świąteczne dlc do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Pally moje ulubione to chyba 7 billion humans, ale little inferno cisnę co zimę jak śniegu nawali. Klimat gry potęguje zimowa jakość powietrza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jedyneczka była super na odmóżdzenie się


@majkelito-_-: Przecież bez intensywnego pomyślunku nie przeszedłeś poziomu, a na pewno nie z osiągnięciami. Do odmóżdżenia to sobie można GTA włączyć ludzi rozjeżdżać.
  • Odpowiedz